Karwit Zakład Wyrobów Cukierniczych Tadeusz Matyszkiel

Kalisz

Opinie o Karwit Zakład Wyrobów Cukierniczych Tadeusz Matyszkiel

Obserwator

Prawdą jest, że w tym zakładzie nie dzieje się dobrze. Pracownicy niższego szczebla są źle traktowani. Sytuację obrazowo opisała osoba powyżej ''były pracownik''.

Mati

rep + Nie jest tak jak tu ludzie gadają, szef okej kierownik jak i pracownicy w porządku można sobie dorobić biorąc nadgodziny. Osobiście jestem zadowolony. Miła atmosfera. Polecam.

Z pracy wychodzi się grubo po 22. Przerwy są jak łaskawie ktoś Cię zmieni.... Jeśli ne chcesz robić nadgodzin to kierownik szantażuje tym,że jak będzie potrzebny urlop to go nie dostaniesz. O pieniądze z nadgodzin trzeba się prosić. Zakład pociotek. Znajomek znajomego,kuzyn,wujek itd ma najlepszą pracę czyli siedzącą a Ci co są z zewnątrz dostają najgorszą robotę. Upomnisz się o to,zeby na maszynie była zmiana to brygadzistka mści sie. Zero premii,na święta Bożego Narodzenia nie dali nawet opłatka. (Wstydzili by się, chaty mają wywalone do nieba,auta, wakacje co rusz, ale jak spróbujesz lizaka za 5gr t dostajesz taki opierdol,że Masakra) Nawet paczek z własnych wyrobów nie dadzą,nic,zero null. Oszukują na pieniądzach. Nie wypłacają dodatku za nocki. Jest to zakład samych Wioch. Pracowników z Kalisza można policzyć na palcach jednej ręki. Każdy każdemu wilkiem,obgadują za plecami. Omijajcie ten zakład z daleka. Niech sami zakasają rękawy i zapierdalają za grosze.

Xxx

Praca w karwicie to jakaś masakra. ,, szefostwo,, nie szanuje pracowników, jedynie kierownik ma dobre serce. Generalnie same nadgodziny jak nie chcesz zostawać to jesteś szantazowany... Można się w tej firmie depresji nabawic i nic więcej. nie polecam nikomu pracy w tym zakładzie!!

slepy

ja bylem pracownikiem przez rok i nie narzekalem Ptasior ok szefostwo tez ( tylko tym co nie chce sie pracowac znajda jakis pretekst zawsze) "zeby sie obijac" pozdrawiam ekipe karwitu [usunięte przez moderatora]

jan kowalski

była pracownica - 2012-08-30 21:49:07 Ludzi się tu nie szanuje. Praca za śmieszne a nawet żałosne pieniądze.... Nie wspominam o tym że nawet nie dają minimalnej krajowej. Szefostwo nie ma szacunku do ludzi. Praca od pon do soboty, bardzo często nadgodziny. Możesz zostawać, starać się a i tak będą po tobie jeździć. Najlepiej mają ci którzy przyszli po znajomościach od szefostwa. Mogą się [usunięte przez moderatora]i tak jest oknie nadaliscie sie odpadliscie ja jestem operatorem maszyn i nie narzekam przerwe mam kiedy chce i ile chce umowa na caly etat itp to ze szefostwo i [usunięte przez moderatora] maja fanaberie i fobie idzie sie przyzwyczaic (10 lat styknie) ale to jest w kazdym zakladzie

była pracownica

Ludzi się tu nie szanuje. Praca za śmieszne a nawet żałosne pieniądze.... Nie wspominam o tym że nawet nie dają minimalnej krajowej. Szefostwo nie ma szacunku do ludzi. Praca od pon do soboty, bardzo często nadgodziny. Możesz zostawać, starać się a i tak będą po tobie jeździć. Najlepiej mają ci którzy przyszli po znajomościach od szefostwa. Mogą się [usunięte przez moderatora] i tak jest ok

młody

tak pracowalem . nie jest tak cudownie jak sie mysli umowe dostaniesz na pól etatu jak byś był inwalida a zapierdalasz tak jak wszyscy poł pracowników bez umowy zapierdala na czarno . kierownik ok ale cała reszta szefostwa nie ciekawa. sniadanie bedziesz miał jak sobie sie wyrobisz i przerwy jako tako tam nie ma. 3 minuty na zjedzenie i wyjazd pracować .

Zostaw opinię o Karwit Zakład Wyrobów Cukierniczych Tadeusz Matyszkiel - Kalisz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Karwit Zakład Wyrobów Cukierniczych Tadeusz Matyszkiel