Opinie o Modus-Bis British Academy Ewelina Beier-Tomaszowska w Kalisz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Modus-Bis British Academy Ewelina Beier-Tomaszowska. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Modus-Bis British Academy Ewelina Beier-Tomaszowska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Nauczyciele języków obcych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Modus-Bis British Academy Ewelina Beier-Tomaszowska w Kalisz

Justyna Nowy wpis

Rewelacyjna szkoła- po raz pierwszy nauka języka stała się przyjemnością! Bardzo szeroka oferta językowa, niezwykle ciepła i domowa atmosfera. Polecam z całego serca każdemu- zarówno ludziom uczącym się od podstaw.

Marta Nowy wpis

Szczerze polecam tą szkołę. Bardzo dobre podejście do uczniów jak i same metody nauczania.

Ewelina Nowy wpis

Serdecznie polecam tę Szkołę Językową! Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, każdy znajdzie coś dla siebie. Widać, że lektorzy lubią swoją pracę, lekcje są przemyślane i dobrze przygotowane. Polecam współpracę ze Szkołą British Academy małym i dużym chcącym zgłębiać tajniki języka angielskiego !

Weronika Nowy wpis
@Ewelina

Jak oceniasz ich cenę na tle innych? Jakby nie patrzeć, szkół językowych to nie brakuje akurat.

Katarzyna

Polecam tą szkoła. Bardzo fajne i nowoczesne metody nauczania. Bardzo fajna atmosfera. Polecam wszystkim.

@Katarzyna

Opowiedz o tych nowoczesnych metodach nauczania. Szukam właśnie szkoły dla córki.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Modus-Bis British Academy Ewelina Beier-Tomaszowska? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Sebastian

Bardzo dobra szkoła z bardzo dobrym podejściem do ucznia. Polecam wszystkim gdyż takich szkół jest mało.

@Sebastian

To jak wygląda to podejście do ucznia? Opowiedz o tym, bo nie wiem czy zapisać tutaj moje dziecko.

Solidna nauka, sporo wymagają , ale efekty widać po kilku lekcjach już . Jeśli ktoś Naprawdę chce się nauczyć języka, to polecam !

Polecam! Zdecydowałam się na lekcje z British Academy. Zajęcia nie są nudne, jest dużo konwersacji.

@Kasia

Coś oprócz konwersacji co sprawia że zajęcia nie są nudne ?

Arkadiusz

Nic dodać - nic ująć. Rewelacyjna szkoła gdzie się chce aż uczyć. Bardzo dobre podejście do ucznia przez wszystkich nauczycieli. Ich wiedza jest ogromna i pomocna. Dziękuję i pozdrawiam

Natalia

Klienci widzę chwalą poziom, który tutaj trzymają. To dobre info dla kandydata, bo można przypuszczać, że miejsce pracy będzie w miarę reprezentatywne. Da ktoś znać jakie są warunki na stanowisku tłumacza tutaj? Jaka kasa i czy jest dużo zleceń?

ALINA

Również mogę polecić szkołę. Bardzo dobry i skuteczny poziom nauczania !

Janek

Rekomenduję tą szkołę. Charakteryzuje ich pełen profesjonalizm - poziom nauki wysoki, panująca miła atmosfera.

Dariusz

Byłem uczniem tej szkoły i z czystym sumieniem mogę ją polecić. Nauka jest na wysokim poziomie a nauczyciele bardzo mili i wyrozumiali.

zapotomowicz

Firma ma dość szeroki zakres usług. Nie mieliśmy przyjemności ;) współpracować ale z oglądu i rozmowy biznesowej z włascicielem musze powiedziec ze profil raczej kreatywny z szerokim spojrzeniem. Elastyczne podejscie do rynku usług co widać po aktywności w róznych branżach. Lepiej z mądrym zgubić ... Firma godna zaufania !

Zostaw merytoryczną opinię o Modus-Bis British Academy Ewelina Beier-Tomaszowska - Kalisz

Modus-Bis British Academy Ewelina Beier-Tomaszowska
  • Celtycka 11C