Artex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Beata Uminowicz

Dywity

Opinie o Artex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Beata Uminowicz

byly pracownik

Jeżeli jesteś w AKCIE DESPERACJI to jeszcze możesz pujsc coś na tych lizakach wykrzesac jako nowy pracownik na stanowisku panująca wytrzymasz w co wątpię to będziesz co tydzień dostawać teoretycznie 298 zł bez soboty a że pracuje się z sobota to 358 zł, ale pierwszy tydzień pracy płatny jest 200 złoty. Warunków pracy nie ma, praca jest stojąco biegajaca od 6.45 do 14.45 . Sama szkolilam tam ludzi i nikt normalny na drugi dzień nie przyszedł. Praca jest w nieodplatnym akordzie w którym lizaków masz dziennie zrobić bagatela prawie 3000 . Normę masz osiągnąć w mniej wiecej 3 dzień pracy. A robisz wszystko od stanie przy formie i wybijania lizaków poprzesz ich metkowanie pakowanie sprzątanie hali itd itp. Dodam że jak zobaczysz w jakich warunkach jest to robione nie dodtkniesz nwego lizaka nawet przez worek sanepid przechodza tylko po znajomości. Dodam na koniec ze kobiety które tam pracują do miłych nie należą i wsparcia jako nowy pracownik nie uzyskasz z a będą tylko beszty i kłody pod nogi, ale wolny wybór jest każdego :) a i chyba zapomnialam co tydzień w pt dostajesz 150 zł i słyszysz więcej nie mam w tygodniu o ile w ogóle coś się dostanie....

asia

witam szukam pracy i zastanawiam sie nad praca w tej firmie jakie tam sa warunki pracy i zarobkow pozdrawiam dziekuje.

KOLO

Dzwoniłem do tej firmy i uważam że jest spoko,podają komunikat o koszcie połączenia przed rozmową i wtedy decydujesz czy kontynuować rozmowe czy nie.

rcco

Owszem mają infolinie płatnom ale ja tam prace dostałem.

Kamil

Uwaga na firmę Artex i na numer telefonu: 703 700 580. WYSOKIE KOSZTY POLACZENIA rozmówca przeciaga czas rozmowy. Człowiek proponuje prace na wózka widłowych na warunkach za 3000 zł od razu umowa o prace. Zana szanująca się firma nie ma e-maila rekrutującego na serwerze o2.pl. ZTen ktoś niby ma e-mail rekrutacja.artex@o2.pl

olek
@Kamil 20.11.2013 11:08

TO POCO DZWONISZ JAK JEST DROGO A POTEM PŁACZESZ?? JA JAK SLYSZE KOMUNIKAT ŻE MAM PŁAĆIĆ Z ROZMOWE POPROSTU SIĘ ROZŁANCZAM.

jasam
@Kamil 20.11.2013 11:08

cześć, masz może nr do tego pełnomocnika bo mam do niego sprawę

Hi hi hi hi

W szczególności godny polecenia jest pełnomocnik firmy, [usunięte przez moderatora], czekam na zapłatę z jego firmy już prawie trzy lata, i nic się nie dzieje, jeszcze ma pretęsję, że dzwonie. Nic wiecej pisał nie będę.

Zostaw opinię o Artex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Beata Uminowicz - Dywity

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Artex Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Beata Uminowicz