Opinie o K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie w Lublin

PiotrusPan

Mam pytanie ile zarabiają przedstawiciele handlowi i czy wogole firma posiada zaplecze handlowe?

Marcinos
@PiotrusPan

Pszczółka nie ma swoich pH. Ich towary sprzedają struktury sprzedażowe KSC

beti

Różowo było na Krochmalnej teraz starzy opierdzielacze musza sie zwalniać bo nie wytrzymują tempa haha .... Pszczółka byla enklawą ze starymi profitami reczniki,herbata ,kawa,mydło dwa razy w roku badz co kartał -nie pamietam juz ...Przez kilka lat pełna szafa dużych reczników, praca banalna proste czynnosci produkcyjne bez stresu.Na wyksztalcenie nikt nie patrzył bo lepsza praca wiązała sie ze znajomościami...

donald

Chciałbym złożyć cv i zastanawiam sie czy warto, czy będzie można zarobić?

olka
@donald

Jeśli chcesz pracować na umowę -zlecenie składaj szybko ,wiesz z czym to się wiążę

Balbina

Chciałabym zapytać czy warto aplikować na produkcje czy dają umowę o prace czy tylko zleceniówka?Możecie coś opisać tylko rzetelnie tak jak jest naprawdę.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko OPERATOR URZĄDZEŃ PRODUKCYJNYCH? Podziel się swoimi wrażeniami!

Firma się ciągle rozwija, nowe kontrakty jak chociażby ten do Dubaju. Ale narzekający zawsze są!

aha
@Karolina

kontrakt do Dubaju? litości ,towar po cenie poniżej kosztów , zdobyty przecież nie przez Pana Prezesa bo On po angielsku to tylko (usunięte przez administratora) You potrafi, specjalizująca się poszukiwaniu kontrahentów zagranicznych firma za pieniądze podatników znalazła tego kontrahenta i tyle

@aha

@aha Mógłbyś mi napisać, ile mniej więcej wynosi wynagrodzenie w K.S.C.? Zastanawiam się, czy aplikować.

Bronisław

@Nicht, rozumiem, że masz taka opinię o firmie. Czy spokojna rozmowa ze współpracownikami mogłaby naprawić relacje i poprawić atmosferę w pracy? Możesz liczyć na dodatki takie jak pakiet socjalny, premie lub szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe? Czy praca jest zmianowa, a grafik elastyczny? Można go ustawić według własnych potrzeb? Podziel się swoim doświadczeniem. Pomożesz innym użytkownikom w znalezieniu pracy.

Someone
@Bronisław

Bronek kto Ci placi Lier? anyone can write whatever ones likes so bronek .....work and do not write

Xxx

Praca nie należy może do najłatwiejszych ,ale nie jest źle. Praca fizyczna, trzeba byc nastawionym na to że tu się naprawdę pracuje. Jak ktoś chce pracować to nie ma sie o co martwić. Umowa najpierw przez agencję, umowę o pracę można dostać jak ktoś się potrafi obsługiwać maszyny. Wypłata trochę wyższa niż minimalna + dopłata za nocki, ok 2 tys na rękę wychodzi. Pracowałam tylko parę miesięcy ale wspominam raczej miło.

biedrona

A jakie są zarobki na stanowiskach specjalistycznych? Czy w biurze da się zarobić godziwe pieniądze? Jak przebiega rozmowa? Gdzie można składać CV??

Blek

LIPA !

Ciekawy

żeby długo nie się nie rozwodzić ...gratuluję pREZESA rOBERTA R. dramat ale ta (usunięte przez administratora) zawsze wypłynie gdzieś niestety

Nicht

Nie doceniają sprawdzonych pracowników. Podział premii - raz dostaniesz, a raz nie (bo, cyt.:"ktoś musiał nie dostać"). Człowiek idzie przymusowo na L4 - brak premii, brak przedłużenia umowy. A... umowy... Hmm... Umowy na krótki czas określony (bez znajomości po kilku latach). 2,5k (brutto rzecz jasna). Kolejna umowa bez zmian w stawce. Podwyżka jest z reguły poza zasięgiem. Atmosfera... Ploty, plotki, ploteczki, ale ogółem na ludzi nie ma na co narzekać, bo ludzie, jak wiadomo, są i w porządku, i nie w porządku (jak wszędzie). A całokształt w skali 1-5 oceniam na... 2 z dwoma minusikami. Za niekompetentnych na wysokich stołkach po znajomości. Za niesprawiedliwe traktowanie. Za podkładanie świni. Za brak motywowania pracowników. Za dbanie o swoje tyłki i brak zgrania. Za bałagan. Za obietnice bez pokrycia. I może jeszcze za dawanie umów na raty albo dawanie ich osobom, które nic nie potrafią, ale są po znajomości (i g...o mnie obchodzi, że takie mamy czasy). I za wszystkie inne, wcale nie słodkie, grzeszki. Byeeeee.

Bronisław

@xzx Proszę nie obrażać osób prywatnych. Forum służy wymianie rzetelnych opinii o pracodawcach. Czy poza Twoją negatywną opinią na temat przełożonego, jest w tej firmie coś, co Ci się podoba? Czy firma K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie oferuje przyszłemu pracownikowi umowę o pracę i świadczenia socjalne? Te sprawy interesują osoby czytające ten wątek.

Aldona

A moglibyście coś napisać o stanowiskach specjalistycznych, jakie zarobki itd? jaka umowa pierwsza i kolejne ? Bede wdzieczna za wszystkie informacje

Tutejszy

Żeby w takim nowoczesnym zakładzie w strefie ekonomicznej produkującym słodycze które do tanich nie należą zarabiać tak śmieszne pieniądze to kpina z pracownika i świadectwo dla zakładu. Tak każda osoba która zostanie przyjęta na jakiekolwiek stanowisko produkcyjne powinna zarabiać nie mniej niż 2500zl netto. Panowie pracodawcy mamy 21 wiek i 2017 rok!!!

wasyl
@Tutejszy

możesz napisać coś więcej? jakie zarobki? system pracy? weekendy, nocki? urlopy

kapryśna
@wasyl

zrobisz jak zechcesz... ale są bardzo nie fair jeśli chodzi o traktowanie ludzi. trzymają przez kilka miesięcy na umowie zleceniu a potem fora ze dwora. i to co najbardziej żenujące - powiadamiają o tym w ostatnim dniu - w tym roku to było - uwaga!!! - w niedzielę rano, w sylwestra, że umowa nie zostanie przedłużona. takie życzenia na nowy rok. Żenada.

master

zarabia się mało chyba że jesteś specjalistą:p ludzie zaczynają odchodzić-tak trzymać!!!

Aksa
@master

ile zarabiacie?

Amimex
@Aksa

Płaca minimalna czyli 1459 zł netto na rękę do tego 20 procent za nocki i podwójna stawka za niedziele i święta.

zawiedziony

Nepotyzm i kumoterstwo w najczystszej postaci, pracownicy podzieleni na kilka odrębnych światów, na tym samym stanowisku można zarabiać o 50% więcej. Firma niby państwowa ale praca tam dobija psychicznie.

loko
@zawiedziony

ile tam sie zarabia?

jola

Napisz czy są przyjęcia. Gdzie składać CV. Czy przyjmują kobiety czy mężczyzn.

Zostaw merytoryczną opinię o K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie - Lublin

• Jak się pracuje w K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie?

Zobacz opinie na temat firmy K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie?

K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.

K.S.C. S.A. O/Fabryka Cukierków Pszczółka w Lublinie