Sonar Agencja Alternatywna

Gdynia

Opinie o Sonar Agencja Alternatywna

Marek

Sonar nie wypłaca kasy na czas praca na czarno oszukują na godzinach omijajcie ta firmę cały czas dają ogłoszenia na stoczniowcach

Mazur

Firma Sonar omijacie stoczniowcy z daleka ta firme nie płacą pieniędzy na czas obiecują złote góry a wychodzi lipa o wszystko trzeba się prosić gamoń Kazik psudo majster tylko godziny odpisuje .

jim

SONAR TO ZŁODZIEJSKA PSEUDOFIRMA OSZUKUJĄ NA GODZINACH NIE MAJĄ NARZĘDZI A ZA WYPŁATĄ TRZEBA BIEGAĆ 3MIESIĄCE I TAK WSZYSTKIEGO SIĘ NIE ODZYSKA BANDA ZLODZIEI NAKRADLI W GDYNI A TERAZ W GDAŃSKU BĘDĄ KRADLI

jim

szef to zwykły złodziej a pseudomajster kazik buraczysko z malborka nie zna się nic na robocie tylko kraść potrafi,nakradli w gdyni na naucie teraz przyjechali do gdańska kraść OMIJAĆ Z DALEKA TĄ ZŁODZIEJSKĄ PSEUDOFIRMĘ ZŁODZIEI

ar

Omijać jak największym łukiem(usunięte przez administratora)

Dominika

Pracuję dla firmy Sonar od kilku lat i moja opinia jest bardzo pozytywna. Szef jest konkretną osobą , jasno określa obowiązki jakie należą do pracownika i wynagrodzenie jakie się należy za wykonaną pracę. Potrafi docenić pracownika, a także podziekować co nieczęsto się zdarza. Wynagrodzenie zawsze po wykonanej pracy i zawsze zgodnie z ustaleniami. Dodam, że nie raz mnie miło zaskoczył jeśli chodzi o kwestie finansowe. Bardzo dobrze pracuje sie dla kogoś kto docenia starania i wkład wlasny pracownika :)

adeko

szef to zwykły [usunięte przez moderatora] zatrudnia na czarno obiecuje od kg.a wypłaca groszy na które czekasz dwa miesiące. Jednym słowem złodziej!!!

Zostaw opinię o Sonar Agencja Alternatywna - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sonar Agencja Alternatywna