Opinie o Ovotzer Service s.c. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Ovotzer Service s.c.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ovotzer Service s.c. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ovotzer Service s.c. w Warszawa

Ilona Nowy wpis

Hej. Ile tak średnio zarabia kierowca / zaopatrzeniowiec? Chłopak na podobnym stanowisku pracował a mnie pokazała się dawniejsza oferta. on miał samą podstawę akurat a w opisie wypatrzyłam wzmiankę o premii. jakie wychodzą i czy w ogóle będą jeszcze szukać?

były pracownik Nowy wpis

Praca w tej firmie to porażka, najniższa krajowa, wieczne pretensje i praca po godzinach, nie szanują czasu prywatnego pracownika, ogólnie omijać szerokim łukiem takich pracodawców

Gość Nowy wpis

Pracowałem chwilę. Praca wydaję się dość ciężka, start przed godziną 5, zakończenie, aż rozwieziesz wszystko ( często koniec o godzinie 10-11). Zostałbym tam pewnie, ale niestety nie na taką pracę się umawiałem z pracodawcą i podziękowałem. Atmosfera pracy jest dobra, czy to w biurze, czy wśród pracowników ( dość dobrze zgrany zespół i każdy wie co ma robić jeślichodzi o pracę). Minus dla Pana Olgierda za to, że ma podejście do pracownika jak do złodzieja ( dokładne pojedyńcze sztuki w celu rzekomego sprawdzenia czy liczysz wydawany towar). Jazda po szkołach, przedszkolach i barach. Umowa o pracę na najniższą krajową ????. Auta pozostawiają wiele do życzenia, zwłaszcza dla nowych pracowników. Jeśli chodzi o wypłatę wynagrodzenia to nie ma problemu.

Iwona Nowy wpis
@Gość

A jak w takim razie rozliczane są te nadgodziny, czy są one jakoś dodatkowo płatne? Dajcie też znać, na jakim terenie jest to praca, ale tutaj chyba nie ma co nastawiać się na jakieś trasy zagraniczne. Ciekawa jestem, jak to wygląda, więc czekam na jakiś odzew z Waszej strony.

Alan

W czasie pandemii macie zapewniona ochrone?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Ovotzer Service s.c.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Kierowca - Zaopatrzeniowiec.
Rust

Znakomity serwis, na piątkę... zamówiłem w dobie pandemii, nie mogłem wyjść, przywieźli na czas, wszystkie zabezpieczenia więc się nie bałem. Polecam.

oszukany

Nie polecam pracy z (usunięte przez administratora).. Przyszli pracownicy uważajcie na tego Pana..

admin

Podobno wiesz o firmie Ovotzer Service S.C. więcej niż inni. Zapraszmy na nasze forum, podziel się prawdą.

Zostaw merytoryczną opinię o Ovotzer Service s.c. - Warszawa

• Jak się pracuje w Ovotzer Service s.c.?

Zobacz opinie na temat firmy Ovotzer Service s.c. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Ovotzer Service s.c.

Ovotzer Service s.c.