Opinie o Kancelaria Prawna Solace w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Kancelaria Prawna Solace. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Prawna Solace na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Prawna Solace w Gdańsk

Nie uzyskałem zatrudnienia, ale przynajmniej oddzwonili po złożeniu CV, za co stawiam firmie dużego plusa. Preferują kandydatów na stanowiska związane z aktywnym poszukiwaniem spraw odszkodowawczych (prowizja).

Jacek

Czy jest tak dobrze, że nie piszecie?

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Kancelaria Prawna Solace? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

@klinetka o jakim załatwianiu spraw Pani mówi? Wszystkie opinie są ważne - klientów również, lecz nie można zapominać, jaki jest główny wątek tego forum. Czy znajdzie się ktoś, kto może opowiedzieć o bieżących warunkach zatrudnienia w Solace?

@Hehe jesteś pracownikiem Solace Sp. z.o.o.? Sam też zostałeś zwolniony z wyżej wymienionej firmu? Opowiedz nam o tym coś więcej. W sieci aktualnie nie widać nowych ofert pracy, ale na pewno zainteresowani będą wdzięczni za każda praktyczna oponie.

38mario

Ile firma bierze prowizji od wygranej sprawy?

Hehe

Ta firma zatrudnia tylko pracowników zwolnionych przez trójmiejskiego ubezpieczyciela. Napewno nie zostali zwolnieni za profesjonalizm.

Miki

Jesteście z północy Polski?

meverlock

piszecie ,a nie wiecie o czym. Kancelaria Odszkodowawcza Solace to firma prawnicza która pomaga ludziom uzyskać odszkodowania i zadośćuczynienia.Za swoje usługi nie pobiera opłat wstępnych .Wynagrodzeniem jest prowizja od uzyskanej kwoty dla klienta.Inną usługą jest dopłata do kosztorysu za uszkodzony pojazd,bo tutaj Solace z góry płaci klientowi ,a później odzyskuje pieniądze od ubezpieczyciela. Kancelaria współpracuje z przedstawicielami którzy proponują usługi kancelarii poszkodowanym,a jest ich wielu bo można się cofnąć z wypadkiem nawet 20 lat. Przedstawiciel podpisuje z kancelarią umowę o współpracę i jest ona traktowana jak umowa-zlecenie lub umowa agencyjna dla osób prowadzących działalność. Poniżej link do jednego z ogłoszeń.Poszukiwane są osoby nie bojące się kontaktów z ludźmi ,bardzo dobrzy sprzedawcy,handlowcy lub osoby mające doświadczenie w budowie i zarządzaniu grupą sprzedażową. Umowę o pracę mają tylko prawnicy którzy pracują w centrali i prowadzą sprawy. http://olx.pl/oferta/dyrektor-biura-dyrektor-regionalny-ds-odszkodowan-CID4-IDf2pcR.html#538fd2cf91

meverlock

wolne stanowisko jest zawsze. Napisz na k.mikolajczyk77@gmail.com to wszystko wyjaśnię i opowiem o pracy.

Dlaczego

Dlaczego "oszukiwany" ?

pomocnik

Szanowni Państwo najbezpieczniej i najrozsądniej w razie jakiegokolwiek nieszczęśliwego zdarzenia jest udać się do profesjonalnej kancelarii adwokackiej bądź radcowskiej, a nie prywatnej firmy odszkodowawczej. Tak było i jest. Po co mnożyć koszta

x
@pomocnik

Zgadzam się z Tobą pomocnik. Kancelarie Adwokackie / Radcowskie to najbezpieczniejsza opcja, nad nimi czują wszelkiego rodzaju rady więc mamy pewność że swoją pracę wykonają należycie o oszustwo jest na 99% nieopłacalne. Wszystko to pod warunkiem że masz pieniądze. Mało jest kancelarii które zechcą poczekać na wynagrodzenie do zakończenia postępowania, dodatkowo musimy jeszcze zapłacić wpis który kosztuje nie mało i jeśli rodzina straciła jedynego żywiciela to wyłożenie kilku lub kilkunastu tysięcy na postępowanie jest nie lada wydatkiem, nie zawsze sądy zwalniają z kosztów nad czym osobiście ubolewam, i tu właśnie wchodzą prywatne kancelarie takie jak SOLACE o którym wspominamy, które pokrywają wszystkie koszty, a czasem nawet pomagają finansowo poszkodowanym, biorąc oczywiście prowizję która jest sporo większa niż wynagrodzenie adwokata. To jest własnie ta różnica i zasadność istnienia kancelarii stricte odszkodowawczych.

Sebi

"oszukana" - Solace nigdy nie kończy sprawy ugodą bez zgody osoby poszkodowanej... przypuszczam, że tak jak Pani napisała kiepska sytuacja finansowa przyczyniła się do tego, że sama zdecydowała Pani o szybkiej ugodzie no ale cóż najlepiej zwalić na firmę...

Zbigniew
@Sebi

Właśnie to samo miałem napisać, ale powstrzymałem się żeby nie zaczynać bzdurnej dyskusji. SOLACE nigdy nie kończy spraw tego typu ugodą! Chyba że na wyraźne życzenie klienta, a i tak na pewno zdecydowanie odradza bo zawierając ugodę, zwłaszcza niekorzystną sami tracili by ogromne pieniądze. Także nasza pani oszukana, radzę zmienić kancelarię na lepszą, będzie pani miała wtedy lepszą ofertę dla siebie, dla klienta i nie będzie pani wypisywała bzdur.

Komo

A uważasz, że na forum firmy powinni pisać tylko pracownicy na polecenie szefa? Jest tu na Goworku kilka takich profili firm, że aż zęby bolą od czytania tych laurek i wypocin. Piszą nawet rzekomi "klienci" w imieniu pracowników lub pracownicy w imieniu klientów. "Ściema" totalna.

Power

"Słaby" to Ty jesteś. Piszesz na polecenie szefa czy tylko Ci tak mózg wyprali?

Mocarz
@Power

Popieram twoją opinię! I sądzę, że "Arka" dotyczy i jedno i drugie. Pozdrawiam zdrowo myślących!

Obi

Nie wiem jakich pracowników szuka manager, ale uważam twoją uwagę, że to nieetyczne za chybioną. Idąc twoim tokiem myślenia nie powinny pojawiać się żadne ogłoszenia rekrutacyjne w różnych branżach, bo przecież wszyscy /poza absolwentami/ gdzieś pracują. Poza tym - co oznacza według ciebie "podbieranie" pracowników? Czy w naszym kraju już nie wolno zmienić pracodawcy ani pracy na lepszą czy też lepiej płatną? Pomyśl...

Kreet

Czy ty wiesz głąbie co to etyka?

Zagłoba

Obiecać to ja ci mogę Niderlandy. Zadowolony?

pisarz

Tak jak w każdej firmie tak i w tej prawdopodobnie znalazła się osoba, która sobą bardziej mogłaby reprezentować ochroniarza lub bufetową na wiejskiej remizie niż przedstawiciela jak to ktoś napisał wyżej firmy finansowej.zazwyczaj dodatkowej pracy szukają osoby które chcą sobie dorobić lub które muszą szybko zarobić duże pieniądze,Nie zawsze przeszłość takich osób jest krystalicznie czysta,ale żeby wyjść na prostą potrzeba zmiany,zmiany tej osoby i zmiany otoczenia. Widać jak ktoś celowo opisuje konkretne dwie lub trzy osoby wskazując na ich problemy z komornikiem,z opisu wynika ,że napisała to jedna i ta sama osoba która chce tym osobom zaszkodzić lub oczernić u nowego pracodawcy.Nie rozumiem też jak można kogoś podebrać.Ktoś szukał nowej kancelarii bo nie był zadowolony ze współpracy z poprzednią,dodatkowo dostał pewnie jakąś propozycję współpracy w Solace i z niej skorzystał.Gdyby był zadowolony ze współpracy z poprzedniej firmy i z osiąganych w niej zarobków na 1000% nigdzie by się nie ruszył...

doda

wiem że np w euco też nie żądają zaświadczeń o niekaralności, a chyba powinni wszędzie żądać, jak się przyjmowałam do pracy do hestii to chcieli, w banku chcieli dodatkowo też sprawdzali w rejestrach dłużników, w takich firmach finansowych to obowiązek powinien być, teraz tyle oszustów, poczytam na stronie KNF-u może coś tam pisze nt temat, pozdrawiam

MM

Jeśli to przeczytasz, to odezwij się do mnie na priva odzyskajkase@interia.pl

Dorota

Kancelaria Lider poszukuje kandydatów na stanowisko przedstawiciela regionalnego. Oferujemy: - pracę w prężnie rozwijającej się firmie - pakiet szkoleń poszerzających kompetencje - podstawowe narzędzia do pracy auto służbowe i deputaty paliwowe - możliwości awansu - elastyczny czas pracy Najlepsze warunki warunki w branży odszkodowawczej! KANCELARIA LIDER

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Prawna Solace - Gdańsk

• Jak się pracuje w Kancelaria Prawna Solace?

Zobacz opinie na temat firmy Kancelaria Prawna Solace tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Kancelaria Prawna Solace?

Kancelaria Prawna Solace