Nowacki Dankwart Ośrodek Nauki Jazdy

Wolin

Opinie o Nowacki Dankwart Ośrodek Nauki Jazdy

Matek

Dwa słowa wystarcza do opisu pana D. Wulgarny oszust. Odradzam!

kursantka

serdeczne podziekowania dla pani andzeliki za nauke,zdalam za 1 razem,polecam ta szkole i tą panią instruktor,kobieta super uczy,umie wytłumaczyć chyba najgorszemu kursantowi. pozdrawiam. Nie idźcie do zyusia bo to nieporozumienie,oszukują,niewystawiaja pokwitowania za kurs piszą lewe karty. dla kursantow,a co lepsze egzamin wewnętrzny kursanci zdają na stacji paliwowej zamiast w ośrodku nauki jazdy,powinien sie ktoś nimi zainteresować,może starostwo,dno kompletne,przereklamowani.

kursant

podziękowania dla pani andzeliki,kobieta super uczy,najgorszy gamon zrozumie,no chyba ze dyskutuje zamiast słuchać,a później pretansje ze nienauczyli,i piszą bzdury. pani andzelika jest instruktorem z powołania odrazu widać ze wkłada serce w ta pracę. polecam w 100% ta szkole.

Szukasz pracy?

teoktyt

Nie polecam nikomu tą szkołę jazdy! (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Nowacki Dankwart Ośrodek Nauki Jazdy - Wolin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nowacki Dankwart Ośrodek Nauki Jazdy