Auto Bolo S.C Ośrodek Szkolenia Kierowców Elżbieta Wysocka Mieczysław Nowacki

Adres: ul. Ogrodowa 10 m.2, Racibórz

Auto Bolo S.C Ośrodek Szkolenia Kierowców Elżbieta Wysocka Mieczysław Nowacki

Opinie o Auto Bolo S.C Ośrodek Szkolenia Kierowców Elżbieta Wysocka Mieczysław Nowacki

Filtruj opinie po kryteriach:

BOLO
Nazwa działu: Produkcja
 Opinia

Zakład pomoże... kasa, zmiana perspektywy!

Polecam (usunięte przez administratora) hahahah

Krystian
 Opinia

Znajomi mnie zmusili abym prawko zrobił. Myślicie że jestem kierowca? Malucha kiedyś wyprzedziłem dajecie wiarę

Opinia

Masz informacje odnośnie pracy, zarobków lub atmosfery w firmie Auto Bolo S.C Ośrodek Szkolenia Kierowców Elżbieta Wysocka Mieczysław Nowacki? Czekamy na Twoją opinię.

L
@admin 12.09.2015 09:58

Pani Elżbieta umie wyszkolić przyszłych kierowców ;)

TakNie

Zostaw opinię o Auto Bolo S.C Ośrodek Szkolenia Kierowców Elżbieta Wysocka Mieczysław Nowacki - Racibórz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Bolo S.C Ośrodek Szkolenia Kierowców Elżbieta Wysocka Mieczysław Nowacki

Nie bądź obojętny na problemy w firmie!

*Zgłoszenie wiążę się z dostarczeniem dowodów oraz kontaktem z mediami.