Opinie o W&W Consulting Sp. z o.o. w Wołomin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie W&W Consulting Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie W&W Consulting Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o W&W Consulting Sp. z o.o. w Wołomin

Administrator Nowy wpis

Na stronie internetowej Pracuj.pl zamieszczono kilka aktualnych ofert pracy do firmy W&W Consulting Sp. z o.o.. Poszukiwani są Inspektor BHP. Co sądzicie o warunkach zatrudnienia zaproponowanych przez pracodawcę?

Słabe Nowy wpis

Jednym słowem. Firma która uważa się za lidera branży proponuje wynagrodzenie co najmniej o 1/2 niższe niż mniejsze firmy outsourcingowe tego rodzaju.

Paulina Nowy wpis

Starsi pracownicy wydają się bardzo szanować tę firmę. Jedynie zwróciłam uwagę na jakieś informacje o konfliktach z powodu wynagrodzenia, czy ktoś może powiedzieć coś więcej? Jeszcze są nie wypłacalni to bym chciała wiedzieć

Tragedia Nowy wpis
@Paulina

Ta firma to jedno wielkie nie porozumienie (usunięte przez administratora)i płacą śmieszne grosze odradzam komu kolwiek współpracy z tymi ludzikami

Klaudia

Nowi pracownicy są z tego co widzę chyba bez problemów doszkalani przez tych starszych? Czy są jakieś niesnaski?

Kaczka
@Klaudia

Niesnaski to są raczej w kwestii wynagrodzeń niż tego jak dogadują się miedzy sobą starsi pracownicy z młodszymi.

Weronika
@Kaczka

Kwestia wynagrodzenia często jest ruchoma i uzależniona od wielu czynników, takich chociażby jak dotychczasowe doświadczenie czy wykształcenie kierunkowe. Jak duże jednak mogą być różnice w wynagrodzeniach w W&W Consulting?

Odpowiadam
@Weronika

Owszem ma to znaczenie, nikt nie powiedział, że tak nie jest aczkolwiek moim zdaniem firma powinna przemyśleć fakt, że to właśnie Inspektorzy/Specjaliści "robią" obrót dla Spółki. Według mnie powinno mieć to duże znaczenie dla szefów Spółki i wpłynąć jednocześnie na wyższe wynagrodzenie dla pracownika, które powinno być zależne od częstotliwości i stopnia trudności wykonywanych obowiązków. Jak i również powinno nastąpić lepsze uwzględnienie wynagrodzenia za bardzo mocno rozjechane godziny pracy (nie zawsze jest to 8 godzin) więc należałoby uwzględnić ten czas pracy i odpowiednio go rozliczyć poprze wliczanie czasu dojazdu "od-do" klienta a nie jedynie czasu w którym u klienta przebywasz. Odpowiadając na pytanie bezpośrednio różnice mogą być spore, aczkolwiek względem rynku pracy w BHP W&W nie proponuje zbyt wysokich stawek jednakże trzeba się też być zgodnym z tym, że Spółka daje możliwość nabrania doświadczenia w zawodzie osobom bezpośrednio po ukończonej szkole co rzeczywiście warto docenić.

Zuzanna
@Odpowiadam

Czyli ile czasami wychodzi godzin pracy w ciągu dnia? Często zdarza się sytuacja, w której wychodzi ponad te standardowe 8 godzin?

Re
@Zuzanna

Pewnie, że często. Wg "polityki firmy" czas dojazdu do klienta nie jest czasem pracy. Tak więc robisz w jakimś mieście 3 szkolenia = ok. 6 h plus sama droga do tego miasta. Nigdy nie jest to traktowane jako delegacja, nie jest to twój czas pracy, więc taki wolontariat. Porażka. Są dni kiedy zadań jest mniej, więc może być tak że kiedyś to sie zrównoważy. Ale rotacja jest tak duża, że wtedy mozesz jexdzić i łatać dziury, bo gdzieś jest wakat. Firma, która nie szanuje praconwików, nie płaci, (usunięte przez administratora) na każdym kroku

Paulina
@Re

To naprawdę specyficzne, co napisałeś o podejściu firmy W&W Consulting do czasu pracy. Tak pomyślałam, że może to wynikać z obowiązującego rodzaju umowy. Jaką macie umowę jako pracownicy? Daj znać, czy jest umowa o pracę, czy jakaś inna forma zatrudnienia obowiązuje.

Bartek

Bardzo dobry pracodawca więc szanujmy taką firmę bo czas trudny nas czeka.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w W&W Consulting Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Serwisant?
Ernest

Ja pracuje tu taj już 6 lat , wiec się nie zgodzę z tymi negatywnymi wpisami na temat tej firmy. Wynagrodzenie trafia do pracowników w terminie , nie wiem co ci niektórzy coś dziwne rzeczy wymyślają. Pracy dużo ale jak to firmach , każdy by chciał nic nie robić lub mieć mało pracy. A ja wole mieć tyle ile teraz mam i się wykazać.

Jarek
@Ernest

Ja też się zastanawiam o cho chodzi z tymi negatywnymi wpisami. Pisza ci co nie lubią chyba pracować. A firma fajna jest i można zdobyć doświadczenie w pracy.

Hahahhs
@Ernest

Szkoda tylko, że w tej firmie żaden Ernest nigdy nie pracował hahahha

Hahahhs
@Jarek

Tak "kochana" ;)

gość pracownik

Praca jest bardzo fajna. Wypłaty przychodzą przez żadnych opóźnień itd. Przyjemna praca , po za tym lubię szkolić ludzi i im przekazywać wiedzę.

damian
@gość pracownik

Praca fajna , miła i można się wykazać. Kierownictwo też miłe jest ale wymagające. Zgadzam się z osobą wyżej wynagrodzenie przychodzi na czas.

Martyna

Ja pracuję w dziale BHP, wszystko jest fajnie, dużo pracy mam, bo jest dużo szkoleń. Wiadomo dla mnie to jest jedna z przyjemnych rzeczy jakie lubię robić. Jestem żywych osób wiec wole jeździć na szkolenia, bo za biurem nie lubię siedzieć. A lubię przekazywać wiedze innym

Adrian
@Martyna

Też pracuje w tym dziale od niedawna i szczerze jak na nowego pracownika to firma bardzo fajna i atmosfera tez . Dużo pracy ale jak to w każdej nie narzekam na to

Ja nie zgodzę się z tak negatywnymi rozmowami. Praca jest Okay, a wynagrodzenie tak samo. Dużo doświadczenia zdobyłem w tej pracy, a po za tym kierownik musi być wymagający do pracowników. Wiadomo dużo pracy jest, ale wolał bym dużo pracy niż nic nie robienie.

Roman

4. Zgadzam się, to prawda dużo pracy jest, ale firma jest spoko, szkolenia jakie przeprowadzam, podobają się innym. A po za tym jak to firmach dużo roboty jest, a szefostwo wymagające, ale w porządku, da się z nimi pogadać.

tomsaz

nie polecam tej firmy i szkoleń, są słabe merytorycznie

Zostaw merytoryczną opinię o W&W Consulting Sp. z o.o. - Wołomin

W&W Consulting Sp. z o.o.