Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego

Nakło nad notecią

Opinie o Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego

snu

Kasa się tylko liczy. Dwa szkolenia z urzędu i tak samo.

bukiet

pan starczeski zamiast zajac sie pracą ugania sie za małolatami a moze dofinansował by firme bo wszystkiego brakuje i na wszystkim oszczedza odradzam ten ośrodek

kursant

proszę o rzetelne rozliczenie mojego kursu a nie naciaganie godzin praktycznych i podsuwanie dokumentów do podpisu

uczen 2

panie włąscicielu kursala długo pan jeszcze bedzie ludzi naciagał???? jak długo jest pan zwykłym osz.............

uczen

Szkoda unijnych pieniędzy na takie firmy szkoda to tylko kasa dla właściciela cwania.........a nic więcej wyprowadzanie unijnej kasy dla siebie

Zostaw opinię o Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Nakło nad notecią

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kursal Ośrodek Kształcenia Zawodowego