Opinie o Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Nakło nad Notecią

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego w Nakło nad Notecią

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego?

Klient Nowy wpis

Lewe wszytko ten czlowiek za wyludzenia dotacji na kursy powinien siedziec. On wie o czym pisze

Maria

Z tego co tu czytam, to jakby w ogóle nie pracowali tutaj żadni szkoleniowcy? Czy miałeś styczność z jakimś instruktorem spawania?

Dex

Dziwne że zna Pan tą firmę tak długo. Coś mi tu śmierdzi konkurencją. Trzeba być bardzo słabym żeby coś takiego pisać. Ale jest na to bardzo mocny paragraf i na miejscu właściciela bym coś z tym zrobił. Bo takie coś może napisać słaba konkurencja która sobie nie radzi.

Jakub
@Dex

A co w takim razie z poprzednimi wpisami, bo co do zasady wyrażają to samo? Wszyscy tu sobie zaczynają wygrażać paragrafami, a co z uczciwością? Na co może liczyć osoba zainteresowana nabyciem umiejętności?

Dex Nowy wpis
@Jakub

Co mają wyrażać poprzednie opinie?? To że niby można kupić uprawnienia?? A kto to zweryfikował? Kto tu był i może potwierdzić?? Każdy może napisać bzdury jak widać. Oczerniać kogoś jest bardzo łatwo w internecie. Jakoś opinie na Google są pozytywne tylko tutaj jakieś dziwne opinie które dotyczą kilku lat i są to ludzie którzy śledzą działalność. Skoro im nie odpowiadało dla czego wracali? Jeśli by było tak jak pisali dla czego nikt tego nigdzie nie zgłosił?? Bo to po prostu nie prawda. Żal ludzią (usunięte przez administratora) ściska że firma działa. Nie widzę tu żadnej zetelnej opinie tylko pisanie że wszystko da się kupić. Dla mnie to jest działanie konkurencji byle by oczerniać. Niestety jak im się nie chce starać to najłatwiej napisać i oczerniać. Moja rada taka żeby wzięli się do pracy. I działali uczciwie skóra są tacy kryształowi.

Krystyna Nowy wpis
@Dex

Ale to uważasz, że oni są na tyle silniki na rynku, że konkurencja aż tak dziwne rzeczy by wyczyniała od lat? Nie powinni jednak iść bardziej na całość przy kilkuletnim zaangażowaniu w to? A myślisz, że ewentualnie można to tak dla jasności jakoś udowodnić?

spawacz

Ten ośrodek nigdy nie działał tak jak inne profesjonalne ośrodki . Tu można było kupić wszystko za kasę! Gdzie są służby by sprawdzily prawidłowość wydawania unijnych pieniędzy? myślę,że to kwestia czasu

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy SPAWACZ TIG stal czarna oraz nierdzewna - praca za granicą
ATN Service ApS
logo firmy Zastępca kierownika sklepu Nakło nad Notecią
CCC S.A.
logo firmy Monter konstrukcji stalowych Rogaland
Fosdalen AS
Karol

Czy ośrodek działa tak jak przed pandemia ?

Jacek

.panie starcxewski mam.wiele dowodowcna to ze sprzedawal pan uprawnienia spawaczy bez uczęszczania na zajecia . Mysle ze ten proceder trwal lata . Pamietam.(usunięte przez administratora) Zlo ktore pan wyrzadzil zapewne wroci do pana . Jest pan bardzo zlym.czlowiekiem

jurek

dnoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

Misio
@jurek

A konkretniej?

kursant swiecie

na kursie na świeciu na slusarza robilismy przy jednym urzadzenia wszyscy kursanci nic sie nie nauczylem a zajecia byly w garazu gdzie pomagalismy jakiemus gosciowi skonczyc pilna robote. Nie mam zadnych umiejetnosci dalismy wysokie opinie bo panie byly mile i nie chcielismy im robic probelmow teraz sam mam problem bo nie chca mnie do pracy nigdzie

Zostaw merytoryczną opinię o Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego - Nakło nad Notecią

• Jak się pracuje w Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego?

Zobacz opinie na temat firmy Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego?

Marek Starczewski Ośrodek Kształcenia Zawodowego