Opinie o PHU Reset Mirosław Kaliszuk w Barlinek

Dystrybutor rozwiązań obiegu dokumentów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PHU Reset Mirosław Kaliszuk w Barlinek

Drukarnia Grodzisk Nowy wpis

Moje nowe Inteci nie mają konkurencji w porównaniu do producentów w Chin. Super kontakt i serwis. Maszyny od ręki w styczniu wracam po nowego Aerocuta

MAK Nowy wpis

Jak maszyny to tylko od Riset Polska. To już kolejny zakup od firmy Riset, moja kolejna UCHIDA jest niezawodna. Teraz czekam na sztance i ploter. Serwis na najwyższym poziomie

Grzesiek Nowy wpis

Dziś miałem rozmowę na stanowisko magazyniera. Fajna i luźna atmosfera. Wszystkie zasady i informacje zostały przekazane bardzo klarownie. Widać, że młody zespół

Hanna Nowy wpis
@Grzesiek

A to jakie aktualnie są tu warunki i zasady na tym stanowisku? Podzielisz się info?

Ksenia

Wszystko na najwyższym poziomie. Świetne doradztwo, jakościowe urządzenia, a do tego bezproblemowy serwis. Polecam????????

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie PHU Reset Mirosław Kaliszuk, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Przemek

Stanowczo odradzam, właściciel wymagania ma ogromne a pensja jak w najgorszym markecie, zostałem bo na rozmowie obiecano mi szybką podwyżkę. Podwyżki jednak się nie doczekałem, bo właściciel powiedział, że są ciężkie czasy. Praca po godzinach za którą nie było płacone, a jak chciałem odebrać godziny to usłyszałem, że nie dostanę bo nikt nie wie ile ich jest i czy w ogóle mi się należą. Stanowczo odradzam, nerwowa atmosfera, bałagan, po prostu stracony czas.

@Przemek

Niestety żaden Przemek u nas nie pracował.

AdminRiset
@Przemek

Dzień dobry, jest nam przykro, że w ten sposób podchodzi Pan do swojego stanowiska i niepochlebnie wypowiada się na temat pracodawcy pomimo, że nadal Pan urzęduje na stanowisku. Podwyżkę Pan otrzymał w marcu i wszystkie nadgodziny odbierał Pan z nadwyżką, wręcz ma Pan do odpracowania kilka dodatkowych. Jeżeli ma Pan uwagi dotyczące swojej pracy, zawsze może zgłosić to do przełożonego . Do tej pory takiego zgłoszenia nie otrzymaliśmy.

S.P
@Przemek

Tomek daj spokój, weź się do roboty :)

@S.P

Czemu "Tomek"?

Przemek
@AdminRiset

Ludzie ja u was od dawna nie pracuję, jaki Tomek, o czym wy tu piszecie ? Cieszę się ,że nie mam już z wami nic wspólnego !

Iza
@Przemek

I jakie te wymagania ma właściciel?

Mizu

dziękujemy za szybą reakcję i pomoc

Z.

Proces rekrutacji w świetnej atmosferze. Odbyły się 3 etapy i na ostatnim wspólnie omówiliśmy warunki. Zaczynam od września

Klaudia

Z firmą Riset współpracuję od kilku miesięcy. Wyróżnia ich terminowość, profesjonalizm,jakoś dostarczanych maszyn i solidny serwis. Polecam

S.P

30 lat na stanowisku daje wystarczające świadectwo pracy. Czasy były różne, teraz ciężko o porządnych ludzi do pracy. Młodzież jest roszczeniowa. Ale firma zawsze była po stronie pracownika. Rotacja żadna. Dla każdego kto chce pracować i na dłużej zagrzać miejsce to odpowiednie miejsce

Janek

Rozmowa rekrutacyjna przebiegła w miłej i profesjonalnej atmosferze. Szczególne podziękowania dla Pani Justyny, która rozładowała napięta atmosferę

@Janek

A czemu była napięta? :( Ogólnie to odbyła się tylko sama rozmowa? Nie ma więcej etapów?

Janek
@Hanna

wiadomo stres zjada człowieka ;)

@Janek

A to prawda, ale jak widać nie było czym? ;p To co z tymi etapami ogólnie, jak ludzi sprawdzają?

Dominik S.

Rozmowa o pracę w miłej atmosferze, profesjonalne podejście. Czekam na odzew

Tomasz

Dziękuję za pomoc w doborze maszyny. Profesjonalny dostawca oraz serwis do zobaczenia

Iza

Bandyci, mafia - tak wyglądają? Dlaczego? Niby co takiego robią, że pojawiają się takie komentarze? Może by tak więcej coś napisać, bo po czymś takim to i tak niewiele mówi przyszłym kandydatom... Tylko straszy.

nie wiem czy to bandyci, czy to jakaś mafia, ale tak wyglądają i tak się zachowują. Trzymam się od nich z daleka i tak też radzę.

@Andrzej

, a może trochę więcej na temat tak poważnych zarzutów ?

Janusz

Widzę, że opinie o ""riset" są usuwane. Nie pojawiła się moja opinia.

@Janusz

???

Obserwator
@Janusz

to napisz na nowo

Zostaw merytoryczną opinię o PHU Reset Mirosław Kaliszuk - Barlinek

• Jak się pracuje w PHU Reset Mirosław Kaliszuk?

Zobacz opinie na temat firmy PHU Reset Mirosław Kaliszuk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PHU Reset Mirosław Kaliszuk?

PHU Reset Mirosław Kaliszuk