Poznań

Opinie o Integratka S.C. Gabinet Sensomotorycznego Rozwoju Dziecka Agnieszka Jędrasiak Donata Kasper Magdalen

Mama Ania

Polecam szczerze. Najlepsze miejsce - przenieśliśmy się z innego miejsca i jest teraz naprawdę profesjonalnie prowadzona terapia. Mama Ania

mama

Super miejsce. Rzetelna porada i pomoc. Polecam bo warto.

mama

Bardzo polecam. Chodziliśmy systematycznie i po pół roku wydawało się mam i tylko nam ze to wystarczy,przerwalismy bo byly wakacje....i to byl duży błąd. Panie nas uprzedzaly warto posluchac!!! Teraz juz tego błędu nie zrobię chodzimy regularnie i nie przerwanie a efekty sa kolosalne.

mama1

Mam jak najlepsze opinie - bardzo pomogły mojej córce a takrze nam. Wcześniej chodziłyśmy do innego ośrodka ale to była pomyłka. Tutaj terapia nabrała tempa ale i określonych ram. Serdecznie polecam nawet dojazd godzinny nie był dla nas przeszkodą.

zuza

Super. Bardzo mi i mojemu synowi pomogła, zwłaszcza p. Agnieszka duża kompetencja i dobre oko do dzieci a jednocześnie bardzo delikatna. Polecam serdecznie.

Zostaw opinię o Integratka S.C. Gabinet Sensomotorycznego Rozwoju Dziecka Agnieszka Jędrasiak Donata Kasper Magdalen - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Integratka S.C. Gabinet Sensomotorycznego Rozwoju Dziecka Agnieszka Jędrasiak Donata Kasper Magdalen