Exwur Sp. z o.o.

Lubin

Opinie o Exwur Sp. z o.o.

Bono

robilem tam uprawnienia spawalnicze,wygole nie przygotowani do praktyki,uczysz sie na starych pospawanych próbkach blach,maski komunistyczne,wiecznie brakuje rękawiczek,nie raz była sytuacja ze zabrakło gazu do Maga i praktyka była w dwie osoby na stanowisko ,chcąc sie nauczyć praktyki proponuje sie zastanowić czy cena za kurs jest tak ważna

Robert
@Bono 04.02.2015 10:41

Ja także ukończyłem kurs spawania metodą MAG w "Exwurze" w Lubinie. Nie prawdą jest, że zajęcia praktyczne odbywają się na pospawanych próbkach. Miałem do dyspozycji tyle pociętych nowych stalowych blach ile potrzebowałem. Na początku kursu otrzymałem nowe rękawice ochronne oraz w przyzwoitym stanie maskę spawalniczą. Bodo, bądź obiektywny w wyrażaniu swojej opinii. Moim zdaniem kurs prowadzony był przez bardzo dobrze przygotowanego instruktora (Pana Stanisława). Egzamin zdałem pomyślnie przed Komisją z Instytutu Spawalnictwa w Gliwicach. Po upływie ok. 3 tygodni otrzymałem książeczkę spawacza i certyfikat w języku angielsko-polskim uprawniający do pracy w kraju i za granicą. W sumie kosztowało mnie to 1350 złotych. Lepszej ceny nie znalazłem w necie. Polecam ten ośrodek szkolenia wszystkim - bez "kitu". Robert

Zostaw opinię o Exwur Sp. z o.o. - Lubin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exwur Sp. z o.o.