BHP Zone

Opinie o BHP Zone

Główna Specjalistka

Pracowałam w firmie przez 4 lata i pewnie pracowałabym tam nadal gdybym nie zdecydowała się na pracę w domu przy dzieciach. Nauczyłam się wysokiej etykiety biznesowej przy obsłudze klientów. Mogę polecić z czystym sumieniem. Prezes bardzo uprzejmy, atmosfera w pracy dobra, z urlopami nie było nigdy problemów. W czasach kiedy tam pracowałam to cały zespół był zadowolony z warunków pracy (co dzisiaj się chyba rzadko zdarza).

Ulka

Najprzyjemniejsza praca jaką miałam. Od razu umowa o pracę. W miarę elastyczne godziny pracy. Urlopy też dostawałam bez problemu. Szef ma "ludzkie" podejście do wielu spraw. Atmosfera w pracy bardzo dobra. Biuro w centrum Warszawy, dobry dojazd.

Zostaw opinię o BHP Zone - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHP Zone