English Unlimited Sp. z o.o. Księgarnie Językowe

English Unlimited Sp. z o.o. Księgarnie Językowe
0 0

Opinie o English Unlimited Sp. z o.o. Księgarnie Językowe

B.K.

Jutro kończę moją pracę w English Unlimited i muszę stwierdzić jedną rzecz. Nie zawiodłem się... ba! Nawet więcej. Praca w English Unlimited była dla mnie niezwykle przyjemna. Jestem młodym pracownikiem (22 lata), ale nigdy nie traktowano mnie z tego powodu z góry. Wręcz przeciwnie uważano moje zdanie za tak samo istotne, jak innych pracowników. Co więcej, płaca też była bardzo zadowalająca i zawsze na czas, więc się nie martwiłem, że np. nie zdążę zapłacić czynszu. Jeśli chodzi o zadania w pracy, pozostałem w kontakcie mailowym z pracodawcą i codziennie wiedziałem czego się ode mnie wymaga. Jestem wielce zadowolony. Po każdym względem.

Opłaca się pracować w firmie English Unlimited Sp. z o.o. Księgarnie Językowe ? Jak wygląda u nich zatrudnienie, szukają nowych osób? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw opinię o English Unlimited Sp. z o.o. Księgarnie Językowe - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie English Unlimited Sp. z o.o. Księgarnie Językowe