Edu-Książka Sp. z o.o. Książek

Kraków

Opinie o Edu-Książka Sp. z o.o. Książek

Majka

bardzo nie podobało mi się załatwienie mojego zamowienia. Książkę zamówiłam 2.09, nie dostalam żadnej odpowiedzi przez caly tydzień co z moim zamowieniem. Potem jak napisałam i dostalam odpowiedz, ze książkę mogę odebrac w oddziale w warszawie i po nią pojechałam, to okazalo się, ze nie było tam tej książki. Stracilam czas na dojazd, stracilam czas na oczekiwanie zrealizowania zamowienia a i tak nie dostalam tej książki. Pan w oddziale w warszawie zwalal winę na magazyn, ale mnie to nie interesuje kto jest winny, ja stracilam dwa tygodnie na oczekiwanie na książkę, czas na dojazd i koszty benzyny. Organizacja pracy miedzy magazynem a oddzialem chyba nie powinna tak wyglądać. W ten sposób nie traktuje się klientow.

ja

lipa jak nie wiem co

Zostaw opinię o Edu-Książka Sp. z o.o. Książek - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Edu-Książka Sp. z o.o. Książek