Opinie o Steven Mullen Three Lions w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Steven Mullen Three Lions. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Steven Mullen Three Lions o rekrutacji.


Branże: Nauczyciele języków obcych
Nauczyciele języków obcych Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steven Mullen Three Lions w Kraków

baner wywiady
English Teacher Nowy wpis
Były pracownik

I worked at this "school" a couple of years ago for a few weeks. It was a horrible experience. The only positives were the location of the school and the really nice building. The owner basically runs the business from a cluttered kitchen at the back of one of two repurposed flats. He rarely answers his phone, so it is impossible to get up to date information on what is going on. There were some good teachers but they did not stay long because of the terrible teaching "materials", the low pay, the refusal to keep a proper work log and pay teachers for the work they had done. the attitude and behaviour of the owner towards (especially female) teachers and the way the owner spoke to staff. At least one of the teachers had no grammar knowledge at all and had to ask each day for an explanation. The owner claims to have written the materials himself. In fact, they were copies of section of various old textbooks. Most of the listening came from commercially produced materials which the owner passed off as his own. There was no professional about the materials. There was no professionalism about the teaching plan. There was no professionalism full stop. It was a sad experience both for myself and the students. I never received full payment for all the hours I worked. If students even hinted that I was good at my job, the class would be removed from my timetable and given to a male teacher. I wouldn't advise anyone to work or study there.

klient Nowy wpis
Klient

Zajęcia prowadzone przez Pana Stevena prowadzone są tragicznie. Brak jakiejkolwiek gramatyki na zajęciach. Prowadzący nie potrafi wyjaśnić w jasny sposób podstawowych reguł gramatycznych. Brak jakichkolwiek materiałów do nauki. Atmosfera na zajęciach nie jest ciekawa. Prowadzący jest gburem oraz chamem, w stosunku do klientów, a ton jego głosu jest lekceważący i arogancki. Na zajęciach można poczuć się jak w przedszkolu, przekrzykując się kto ma rację. Poruszanie niekomfortowych tematów również nie jest na korzyść Pana Stevena, doprowadzając do niekomfortowych sytuacji dla osób które na podane tematy nie chcą się wypowiadać. Całkowicie nie polecam tej firmy. Brak jakichkolwiek kompetencji.

the man Nowy wpis
Pracownik

Nie polecam zarobki jakie oferuja to porażka,mając grupę 6-10 os płacą groszę na prawdę nie warto

Teacher Nowy wpis

A. zachowuje sie jak zadufany buc. Lubie uczyć, ale tam było okropnie.

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Steven Mullen Three Lions? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
S.

Podejście Stevena do nauczycieli i uczniów szkoły w sumie też jest okropne. Atmosfera beznadziejna, fajnie się wymaga, gorzej dbać o jakość. Wynagrodzenie niskie. Nie polecam.

1
Nauczyciel

Pracowalam w tej szkole pare lat temu. Ogolnie sa tam dobre nauczycieli i zajecia sa dobrze zorganizowane. Niestety, zatrudnienie w tej firmie jest straszne - to jest koszmarna sytuacja. Steve niesprawiedliwie placi nauczycielow, traktuje kobiety strasznie. Nie polecam.

Administrator

Nie ma osoby pracującej, która będzie chciała się podzielić swoimi spostrzeżeniami? Jak obecnie wygląda zatrudnienie w firmie Steven Mullen Three Lions w miejscowości Kraków? Wiecie co się dzieje? Czekamy na nowe opinie od zatrudnionych na temat Steven Mullen Three Lions. Dajcie znać jak sytuacja wygląda obecnie.

Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Steven Mullen Three Lions - Kraków

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w Steven Mullen Three Lions?

  Zobacz opinie na temat firmy Steven Mullen Three Lions tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w Steven Mullen Three Lions?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 2, z czego 0 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy Steven Mullen Three Lions?

  Kandydaci do pracy w Steven Mullen Three Lions napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Steven Mullen Three Lions
1/5 Na podstawie 4 ocen.
 • Zobacz wywiad
 • Krupnicza 12 lok. 5
  31-123 Kraków
 • NIP: 5262714909 REGON: 120297665
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. pracuj.pl 4 309 200
 2. GoWork.pl 4 049 352
 3. olx.pl - praca 3 255 228
 4. jooble.org 2 682 558
Steven Mullen Three Lions
Przejdź do nowych opinii