Presto Szkoła Języków Obcych

Opinie o Presto Szkoła Języków Obcych

Gawron

Pracowników tylko żal...

Nick

właścicielka szkoły obłudna, dwulicowa, nie szanuje innych ludzi... Jej problem chyba leży przede wszystkim w tym, że jest nastawiona TYLKO na ZYSK... na skutek takiego nastawienia potrafi funkcjonować tak, żeby zawsze obrócić sytuację na swoją korzyść... nie idzie się dogadać...

Hitler

Ludzie czytający opinie powyżej mogą być nieco zdezorientowani, więc pozwolę sobie jako nowy lektor na uczciwą ocenę. Jeśli chodzi o właścicielkę: niesamowicie solidna osoba i takiej też solidności wymaga od innych. Dla niektórych lektorów może to być przesadne, ale prawda jest też taka, że póki klienci są zadowoleni i metoda względnie zachowana, nikt nie ma do nikogo pretensji. Oszczędności są rzeczywiście, ale biznesu nie prowadzi się dla celów charytatywnych. Szefowa jest perfekcjonistką, tak jej osobę można podsumować. Jeśli jesteś potencjalnym klientem: świetna szkoła, mówienie po angielsku non-stop, efekty szybkie nawet bez dodatkowej pracy w domu. Dużo nie płacisz. Jeśli chcesz zajęcia indywidualne - wybierasz z kim. Jeśli jesteś potencjalnym lektorem: najlepiej jeśli będziesz energiczną, ekspresywną osobą, a przede wszystkim kochającą ludzi nawet jeśli na to nie zasługują, lol. Miej to na uwadze, bo wiążesz się ze szkołą umową na dłużej. Jeśli się wdrożysz, praca staje się łatwiejsza z czasem. Materiały i szkolenie są zapewnione, także wiesz co masz robić i nie musisz wymyślać lekcji.

Lektorka

Ja pracuje w presto juz kilka lat . Dla mnie Właścicielka jest wymarzonym szefem !!!!!!!!!!!!!!!

Zosia samosia

Nie mogę sie zgodzić z tym komentarzem , pracuje w Presto juz trochę , szefowa jest przesympatyczna , ludzie przemili , a jeśli chodzi o ściany to jeżeli jakiś "zaufany" pracownik tak opisuje swoje miejsce pracy to chyba czas sie pożegnać

Lektor presto
@Zosia samosia 09.08.2016 22:35

Hej , tez tam pracuje, nie wiem kto pisze takie bzdury o dyrektorce , pracuje dlugo i mam same pozytywne odczucia ,zawsze moge sie z nia swietnie dogadac , zawsze sie nami zajmie , pomoze , moge na nia liczyć

brock
@Zosia samosia 09.08.2016 22:35

To chyba właścicielka musiała odpisać bo uważa się za Alfę i Omegę a jest tak zarozumiała i arogancka że strach tam dziecko posłać odradzam każdemu

nick

Nie polecam nikomu pracy w tej szkole, właścicielka jest pazerną manipulantką, która z uśmiechem na twarzy wykorzysta wszystkich żeby osiągnąć swój cel (kasa, kasa, kasa). Szkolenia dla lektorów ubogie, żadnej pomocy metodyka, sama szkoła wymaga odświeżenia, bo ściany wyglądają okropnie, to samo toalety. Wszędzie oszczędności

Obecny lektor presto
@nick 18.05.2016 22:20

Ta manipulantka jak pani/pan napisał/a jest najmilsza i najbardziej szczera osoba jaka spotkałem na swojej drodze. Ma niezachwiana opinie takiej osoby , a takie szkalowanie i oszczerstwa są bardzo słabym zagraniem, zwłaszcza dla byłych pracowników i konkurencyjnych firm

Zostaw opinię o Presto Szkoła Języków Obcych - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Presto Szkoła Języków Obcych