Bielsko-biała

Opinie o Laboratorium LabWet S.C. Izabela Kubyszek Małgorzata Dumańska Anna Husar Maria Wawrzuta

Stefan

Nie mogę się oprzeć wrażeniu,że autorem tej opinii jest sam LabVet :)

Masarz

Od kilku lat współpracujemy jako firma z Laboratorium LabWet. Zawsze na czas, profesjonalna obsługa, dokonały kontakt i pełna dyspozycja także w niedzielę i święta. Firma dla klienta i robiąca wszystko by w pełni zadowolić choć najmniejszego klienta. Szczerze polecem

Zostaw opinię o Laboratorium LabWet S.C. Izabela Kubyszek Małgorzata Dumańska Anna Husar Maria Wawrzuta - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Laboratorium LabWet S.C. Izabela Kubyszek Małgorzata Dumańska Anna Husar Maria Wawrzuta