Geodrilling System Zakład Projektów i Dokumentacji Geologicznych Albert Wolski

Bobrowiczki

Opinie o Geodrilling System Zakład Projektów i Dokumentacji Geologicznych Albert Wolski

Marek

Miałem propozycję pracy w Norwegii na platformie wiertniczej, jednak wybrałem GeoDrilling, gdyż dostaję podobne pieniądze, a mogę się sporo więcej nauczyć. Firma stawia na umiejętności twarde. Pracy bardzo dużo, ale w miłej i bezstresowej atmosferze - czego niestety brakuje dzisiaj w innych firmach w Polsce. Pakiet Multisport oraz rest room w standardzie. Ogólnie robią dobrze, polecam!

Góral

Firma okej. Mają dużo sprzętu, robią dobrze, dokumentacje obszerne i kolorowe, a nie to co u innych papudroków.

Boguś

Firma inwestuje w pracowników i innowacje, nie stoją w miejcu, co mi się bardzo podoba. Nie ma problemu z dogadaniem się z kierownictwem, są bardzo wyrozumiali i pomocni. Zarobki satysfskcjonujące w pełni! Pracy jest bardzo dużo, ale i pensja odpowiednia.

Julian

Praca w sympatycznej atmosferaze, profesjonalne podejście do wykonywanych prac, możliwość przyuczenia od wykształconych i doswiadczonych pracowników, zarobki chyba jedne z najwyższych w Polsce jeśli chodzi o branżę geologiczną. Ciężko się do czegoś przyczepić.

goral

Potwierdzam. Bylem klientem (juz 2 razy). Firma robi dobrze, pelen profesjonalizm. Konkretni ludzie, zarowno ojciec jak i syn. Ekspresowa usluga, bogata dokumentacje (bogatsza niz u konkurencji), nowe technologie.

Maria

Robią dobrze

Zostaw opinię o Geodrilling System Zakład Projektów i Dokumentacji Geologicznych Albert Wolski - Bobrowiczki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geodrilling System Zakład Projektów i Dokumentacji Geologicznych Albert Wolski