anonymous Nowy wpis

Ta firma wierciłą nam studie 4 lata temu w 2013r głębinowa na 33m. Od początku ze studnią były same problemy-brudna woda mętna z mułem, miałą się oczyścić, więc czekaliśmy kilka miesięcy, potem rok, dwa, trzy i nic. Wieszaliśmy pompe na różnej wysokości, w końcu 1 m od dna muł zassał pompe, właściciel firmy nie dał rady jej wyciągnąć. Pompe wyciągnęła inna firma. Zgodnie z poradą Pana Witolda zawiesiliśmy pompe nad filtry tj 7 m od dna i rzeczywiście wielka radość bo woda czysta na oko przez kilka miesięcy (choć wiedzieliśmy że na dnie ciągle napływa muł i brudna woda tylko że popa do niego nie sięga). W związku z przeprowadzką postanowiłam jednak zrobić na wszelki wypadek badanie wody ze względu na małe dzieci. I dobrze zrobiłam bo w wodzie bakterie grupy e-coli, enterokoki i e-coli przekraczają dopuszczalne normy-woda nie zdatna do picia. 6 tysięcy poszło w błoto i to dosłownie. Dała bym zero gwiazdek ale nie ma takiej oceny. Od znajomych którym wiercili studnie wiem że mieli taki sam problem, tylko że nie badali wody jak ja. Nerwica gwarantowana.

Beata Nowy wpis

Jesteś zatrudniony w Wit-Wiert, że się tu udzielasz? Wiesz coś, jeśli chodzi o pracę w tym miejscu? Szukają ludzi do pracy?

Tytus

Solidna firma!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o Witold Stopyra Fhu. Wit-Wiert - Gliniczek

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Witold Stopyra Fhu. Wit-Wiert