Geoprogram Wojciech Andrzejewski

Bydgoszcz

Opinie o Geoprogram Wojciech Andrzejewski

znawca

Najwięcej uwag mają zawsze Ci którzy chcą najmniej pracować i jednocześnie zarabiać najwięcej. Nie pasuje ? To do biedronki. Tam na luzie popracujesz.

kloc

szef jest p.i.e.r.d.o.l.n.i.ę.t.y ostro... A może trudne dzieciństwo?

garbaty

mesolit- tak masz racje - firma daje możliwość rozwoju w zawodzie... ale tylko... zapomnij o zyciu prywatnym od poniedziałku do piątku bo szef ustala grafik że pracujesz od 8 albo często wcześniej- do wieczora, nie rzadko do nocy (usunięte przez administratora)

mesolit

firma ta daje ogromne korzyści jeżeli chodzi o rozwój w zawodzie jakim jest geologia zdecydowanie polecam!!

Goplanet

Niestety słyszałam o bardzo negatywnych stronach zatrudnienia w tej firmie. Kiepska metodologia zarządzania i niskie płace prowadzi do frustracji; nieposzanowanie praw pracowników pod dziwnym tłumaczeniem, że mają zadaniowy czas pracy, co tylko świadczy o braku zrozumienia czym jest zadaniowy czas pracy. Ale słyszałam też o dobrych stronach - firma daje szerokie pole do zdobywania doświadczenia zawodowego w tej dziedzinie.

Zostaw opinię o Geoprogram Wojciech Andrzejewski - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geoprogram Wojciech Andrzejewski