ENERTEK

Żołynia

Opinie o ENERTEK

rzetik

jeśli faktycznie w firmie jest tak jak piszesz i ciężko się współpracuje, to dlaczego to robisz... poza tym nie sądzę, żeby można było pozwolić sobie na takie zachowania i tak naprawdę ryzykując tym samym stratę dobrego imienia firmy, które przecież mają

oszukany

Potwierdzam, właściciel Enerteku p.Sobuś - to wyjątkowo nieuczciwy człowiek. Nie płaci kontrahentom. Unika kontaktu. Nie odpowiada na korespondencję, nie odbiera telefonów. Przestrzegam przed jakąkolwiek współpracą z tym człowiekiem. Omijajcie z daleka tego typa.

Kowalski

Odradzam współpracę z firmą Enertek oraz powiązanymi firmami Huzar czy Organic Sp. z o.o. Bankruci, w dodatku wykorzystują naiwność ludzi.

Zostaw opinię o ENERTEK - Żołynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ENERTEK