Domowe Przedszkole Oliwkowy Gaj

Łódź

Opinie o Domowe Przedszkole Oliwkowy Gaj

zadowolony

A my jesteśmy bardzo zadowoleni, i nasze dziecko również. Właścicielka ma bardzo uczciwe podejście i ma indywidualnie podejście do każdej sytuacji. Panie młode, miłe i zaangażowane. Gorąco polecamy.

majki

fakt, mała rotacja ale taki biznes to żyła złota... prywatne domowe przedszkole to rewelacyjna alternatywna dla zapchanych i słabych jakościowych państwowych przedszkoli

GOWORK

W imieniu właścicieli Domowego Przedszkola OLIWKOWY GAJ uprzejmie prosimy o nie przysyłanie do w/w aplikacji, CV i listów motywacyjnych przez osoby, które: 1. dzieci nazywają bachorami; 2. uważają, że wszystko co państwowe jest dobre, a co prywatne-złe (poziom nauczania i atmosfera w przedszkolu zależą od ludzi tam pracujących! dobrze może być zarówno w państwowym, jak i prywatnym; źle może być i w prywatnym i w państwowym); 3. nie rozumieją idei domowego przedszkola i indywidualnego traktowania każdego dziecka (ciepła, rodzinna atmosfera nie wyklucza nauczania na wysokim poziomie); 4. nie szanują ludzi, nie akceptują inności, nie potrafią rozmawiać.

zdegustowany

żenada, nie polecam, chyba że ktoś ma rozpieszczonego bachora i nie obchodzi go czy dziecko się czegoś uczy, bo tam na pewno NIE, chcecie żeby dziecko się czegoś nauczyło to do PAŃSTWOWEGO, a nie tam, gdzie tylko wam oczy mydlą

Zostaw opinię o Domowe Przedszkole Oliwkowy Gaj - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Domowe Przedszkole Oliwkowy Gaj