ACK Części Samochodowe Jacek Księżarek

Kędzierzyn-kozle

Opinie o ACK Części Samochodowe Jacek Księżarek

Strong

Niesamowite, że jest jeszcze miejsce na takie firmy. Oszust to mało powiedziane. Właściciel to klasyczny przykład polaka-cwaniaka. Oszust, krętacz w jednym. Firma nierzetelna, nieuczciwa i tylko żal pracowników, którzy starają się jak mogą i próbują nadrabiać miną. Zdecydowanie odradzam i sklep i serwis

klient - BYŁY

Podpisuje się pod powyższym, nie umieją nic oprócz wystawienia faktury za "usługę". z daleka od serwisu ACK.

klient

ACK to oszuści, nie polecam tam naprawiać samochodu, robią rzeczy o których nie mają pojęcia a potem wciskają klientowi kit i kroją z kasy. Miałem dwa nieprzyjemne kontakty z serwisem w tej firmie i zasady "do trzech razy sztuka" nie będzie. Tym bardziej że kolega ostatnio też dał się nabrać. NIE POLECAM NAWET WROGOWI!!!

onn

To oczywiście żart co napisałeś. Może nie jest jak w Opoltransie ale dużo nie brakuje.

Zostaw opinię o ACK Części Samochodowe Jacek Księżarek - Kędzierzyn-kozle

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ACK Części Samochodowe Jacek Księżarek