Bro-Car

Tychy

Opinie o Bro-Car

Firma na minus. Płaca nie w pełni odprowadzana do ZUS. Końcowe wypłaty zależne od wizji pracodawcy.. Godziny pracy nie regularne. Czasami 8-20 a czasami 8-12. O czasie pracy dowiadywaliśmy się przychodząc do pracy. Jedyne co na plus to wyposażenie, bo warsztat jest nowy i ma nowy sprzęt. Po za tym nic dobrego. Nie polecam.

pulpet

@ "klient" - to jest niby serwis ogłoszeń o pracę i opinii o pracodawcach, a nie książka wniosków i zażaleń odnośnie usług serwisowych. Odnośnie pracy, to jest ok, Pan [usunięte przez moderatora] jest bardzo przyjaznym człowiekiem i jak się dobrze pracuje, to da się z nim dogadać, tak jak każdy wymaga, ale kto nie wymaga... skoro Ci płaci!

klient

firma ogolnie na plus. jednakze wymieniali mi wahacze w samochodzie i auto przestalo byc sterowne, opony piszczaly na zakretach, trudno bylo skręcać i utrzymac kierunek jazdy. kierownik stwierdzil ze wszystko w porzadku, ze to nie moze byc ich wina poniewaz to nie zalezy od wahaczy. upieralem sie przy swoim, chcialem zrobic geometrie kół ale oni nie chcieli sie z tym zgodzic. zrobilem wiec geometrie u innego mechanika i wszystko ok. chwala sie licznymi dyplomami a nie wiedzieli ze po wymianie wahaczy trzeba zrobic geometrie.

Zostaw opinię o Bro-Car - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bro-Car