Sawicki Automobil & Metal FHU

Gdańsk

Opinie o Sawicki Automobil & Metal FHU

Tedek

nie polecam, chora atmosfera gdy jest szef w pracy, jak wyjeżdża po części to ok, ale wystarczy , że wróci i cały czas marudzi, stęka i ubliża. Nie polecam. Na plus przemawia fakt, że kasa na czas, ale nic więcej, nawet ogrzewania się człowiek zimą nie doprosi, zimno i brudno od zawsze i zawsze

Bolek

Skąpy i bardzo trudny szef, choć płaci na czas ale bardzo ciężko się z nim pracowało. Oszczędza na ogrzewaniu, zimą potwornie zimno pomimo nawału pracy palce zmarznięte, no i brudno. W skrócie, płaci na czas, nie jakieś kokosy ale płaci, do dogadania się bardzo trudny szef, liczy się tylko ze swoim ego.

Zostaw opinię o Sawicki Automobil & Metal FHU - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sawicki Automobil & Metal FHU