Opinie o Pietro Piotr Włudyka w Lubzina

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pietro Piotr Włudyka. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pietro Piotr Włudyka o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pietro Piotr Włudyka w Lubzina

lala

Są może jakieś imprezki integracyjne czy świąteczne?

boro981 Nowy wpis

Sprzedaje uszkodzone części, po czym nie odbiera zwrotu ani nie zwraca pieniędzy. Nie polecam. (usunięte przez administratora)

Wysyla uszkodzone części, nie odbiera telefonów i nie oddaje pieniędzy. Zwykły (usunięte przez administratora) NIE POLECAM!!!

(usunięte przez administratora)wysyla buble nie odbiera zwrotow szrotow i (usunięte przez administratora) ludzi biorac pieniadze za buble i zlomy (usunięte przez administratora) nie wiadomo czy czesci sa z legalnego polecenia nie ku[powac nic od (usunięte przez administratora)przestrzegam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Pietro Piotr Włudyka? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?

(usunięte przez administratora) wysyła uszkodzone części, zniszczone i nazywa je nowymi. Na szczęście działaność gospodarcza pokryje koszty rozpraw. Nic od niego nie kupować !!!!

Wanda

Cześć, jak wygląda dokładnie praca w Pietro Piotr Włudyka? Czy aktualnie poszukiwany jest pracownik? Jeśli tak to jaki jest zakres obowiązków? Rozumiem, że to praca fizyczna? Czy jest ciężko?

cezary

U mnie podobnie towar przyslal mnie uszkodzony zaplacilem plus przesylkie brak odezwu nie daje paragonu (usunięte przez administratora) podatkowy okrada panstwo ludzi stracilem ponad 2 tys oszukal mnie sprawa w Prokuraturze bedzie dziad naprawial szkode zamkno go nie dlugo dluga lista jego oszustw ludzi naciagnol pojdzie w pasiak pierdzic (usunięte przez administratora) zglaszac nie darowac CBS wkroczy do dziada

Grek

(usunięte przez administratora) Uwaga! Sprzedaje6popsute części, robi problem ze zwrotem. Sprawa zgłoszona na policję.

nino

@Kamil Takie uwagi należy kierować do firmy a nie na forum pracowniczym!

Beata

@anonim to nie miejsce na reklamacje, tylko forum pracownicze.

FIRMA TA TO WIELKI (usunięte przez administratora) SPRZEDAJE TOWAR USZKODZONY TWIERDZAC ZE BYL DOBRY NIE WYSTAWIAJAC PRZY TYM PARAGONOW ORA FAKTUR (usunięte przez administratora) ROWNIEZ PANSTWO POLSKIE.NIE ODBIERA TELEFONOW ORAZ PACZKI ZWROTNEJ O ODSTAPIENIU OD UMOWY .NIE POLECAM TEGO HANDLAZA!!!!!!! CZAS NA TO BY W ROPCZYCACH NA UL. SW, BARBARY 12 ZAINTERESOWALI PANEM WLUDYKOM!!!!!!!!! NIE POLECAM !!!!!!!!! UNIKAC TEGO PANA!!!!!!

Weronika

Jak są płacone nadgodziny?

Andy Wa

Potwierdzam , że to (usunięte przez administratora) !!! W opisie twierdzi ,że wstawia faktury a w rzeczywistości nie wydaje żadnych paragonów , faktur , dowodów zakupu . Unika kontaktu , odrzuca rozmowy tel. Towar wybrakowany nie zgodny z opisem , OSTRZEGAM PRZED ZAKUPAMI U TEGO HANDLARZYNY !!!!!!

Jaca

Czy teraz rekrutują?

Benek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać o firmie? Łatwo się oskarża

Ilona

Czy obecnie pracodawca Pietro Piotr Włudyka mocno się rozwija, jak wygląda sprawa z dodatkami płacowymi i benefitami u tego pracodawcy? Zapraszam was do podzielenia się wieściami na ten temat, najnowsze opinie w tym wątku będą bardzo pomocne dla innych.

Oooo
@Ilona

Kant

Bolo

Może ktoś wie cos o pracy w firmie? Czy potrzebują aktualnie i jaka umowę proponują?

POLAK

Oszust,kłamca,wysyła uszkodzone części.Dzwonię i odrzuca połączenia.Odradzam(usunięte przez administratora) !!! OSTRZEGAM WSZYSTKICH !!!

Nic nie kupować od gamonia oszust !!!

Kl ak sik

To nie jest oszust. Oszust to jest dabo w Ropczycach

miro21

[usunięte przez moderatora]!!! czesci które kupiłem uszkodzone jak chciałem oddać to cytuje "jak panu sprzedawałem były dobre i rzekomo ze sa dobre", kasa w błoto nie kupujcie naciagacz na kase !!!!!

Kl ak sik
@miro21

Bo były dobre łajdaku

Zostaw merytoryczną opinię o Pietro Piotr Włudyka - Lubzina

• Jak się pracuje w Pietro Piotr Włudyka?

Zobacz opinie na temat firmy Pietro Piotr Włudyka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pietro Piotr Włudyka?

Pietro Piotr Włudyka
  • 316