Opinie o Namax w Kotlarnia

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników na temat pracodawcy Namax, lecz również Klientów firmy. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Namax o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Namax w Kotlarnia

nie zadowolony

Zakupiłem w Namax cztery używane letnie opony. Nie posiadali w ofercie całego kompletu więc zaproponowano mi zakup 2 par z tym że jedna miała profil 55 a druga 60. Zapewniano mnie że jest to jak najbardziej dopuszczalne. Opony były wymieniane 2 tygodnie po zakupie. Podczas wizyty w zakładzie wulkanizacyjnym poinformowano mnie ze dla pojazdów z ABS wysokość profilu jest istotna - system nie będzie działał poprawnie. W Namax nie przyjęto zwrotu towaru zasłaniając się 24 godzinnym czasem na .....i teraz właśnie nie wiem na co.....chyba na zdanie sobie sprawy sprzedawca nie do końca orientuje się w temacie. To jednak można jeszcze zrozumieć gdyż ja sam też o takim potencjalnym problemie nie zdawałem sobie sprawy. Natomiast zachowanie pracownika -najprawdopodobniej szefa - to już buractwo w najczystszej formie. Stosowanie polityki firmy jest jak najbardziej ok...najpierw jednak zapewnij właściwą obsługę klienta. Naprawdę niesympatyczny gościu. NIE POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Namax - Kotlarnia

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.