Auto Mojsiuk Sp.j. Autoryzowany Dealer i Serwis Hondy

Koszalin

Opinie o Auto Mojsiuk Sp.j. Autoryzowany Dealer i Serwis Hondy

Tomasz

bardzo negatywnie oceniam blacharnie , bardzo podkreślam

AzS

Jestem zadowolona z serwisu Hondy. Pracownicy mili i pomocni. Polecam.

justyna

Ja jestem zadowolona z serwisu Hondy i blacharni bo korzystam od wielu lat .Bardzo miła obsługa , Pan Piotr jest bardzo miły i zawsze mogę liczyć na dobrze sprawdzony samochód i czysty :)

WWP

Nie zgodzę się z opinią powyżej. Oddałem tam samochód miesiąc temu. Muszę powiedzieć iż jestem zadowolony. Jedyne co musiałem zrobić to przyjechać i zostawić oni wszystko zrobili za mnie, a jak była jakaś ważna decyzja to zadzwonili i zapytali się. Mam paru znajomych którzy tutaj serwisują swoje samochody i jakoś nie ma problem. Sam mam Peugeota 508 z salonu.

KMH

znam kilka osób które były Klientami w tej firmie i raczej się tym nie chwalą. Nie sa zadowoleni z obsługi, szczególnie z serwisu. Butni pracownicy, mało rozmowni jakby mieli coś do ukrycia. Kasują jak za zborze, przyzwyczaili się z cenami do mercedesa. Poza tym opinie są zdecydowanie raczej negatywne i niezachęcające do współpracy. Znajomi radzą unikania wizyt w serwisie i zakupów w Bielicach.

Zostaw opinię o Auto Mojsiuk Sp.j. Autoryzowany Dealer i Serwis Hondy - Koszalin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto Mojsiuk Sp.j. Autoryzowany Dealer i Serwis Hondy