TOMMERC Tomasz Tomala

Warszawa

Ocena pracodawcy 0/6

na podstawie 0 ocen.

Opinie o TOMMERC Tomasz Tomala

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMMERC Tomasz Tomala

Marcin

Polecam każdemu u kogo zamierza wynająć miejsce do wykonywania działalności by z góry brał pieniądze na wynajem. Tak samo ludziom - najpierw robota później kasa. Nigdy na odwrót - u mnie wynajął warsztat, zapłacił za 1 miesiąc później obiecywał gruszki na wierzbie, że nie dostał kasy. Jak się później okazało - był jeszcze 4 miesiące u mnie, do czasu gdy ludzie nie przyszli mnie bić, bo myśleli że ja go ukrywam/ bądź to jest mój warsztat... Wyszło wtedy, że pobrał pieniądze od ludzi, wstawił zamienniki a nie oryginały, część samochodów porozkręcał i pozostawiał na placu i w hali. Miałem duży problem by to pozwracać ludziom (spisywanie protokołów itp.). Prawie wszyscy którym naprawiał samochody wracali po naprawy, bo jeszcze więcej szkód wyrządził niż naprawił... Dlatego zwracam się z prośbą do wszystkich - uważajcie na Tomasza Tomalę który naprawia samochody pod nazwą TOMMERC Warsztat samochodowy.

An

Zostawiłem mu samochód w październiku. Powiedział że robota z silnikiem na max 2 tygodnie. Zależało mi na czasie po czym się okazało że jest już luty wziął pieniążki za silnik, okazało się że był uszkodzony. Zamówiłem na własny koszt drugi a ten wziął ponownie kasę na części po czym nic nie złożył - samochód stoi w hali gdzie już go nie ma (zawinął się bo nie zapłacił czynszu) ja mam problem bo chcę odzyskać samochód, który i tak nadaje się na złom bo w środku stojąc przez tyle czasu okna zostawił pootwierane, części powrzucał do środka (płyn z chłodnicy zalał tylne siedzenia) a reszta części jest wymieszana z innymi częściami pozostawionymi na hali... Dlatego uprzedzam - chcesz zostawić u niego samochód nie rób tego!!!

P.

Uwaga na (usuniete przez administratora) firma TOM-MERC - jest zwykłym oszustem, który mówi że bierze oryginalne części liczy za nie grubą kase a montuje podróbki/ po regeneracji. Poza tym często bierze pieniądze przed robotą a na samochód czeka się 4-5 tygodni i jest do poprawy. Nie płaci pracownikom, jeden dwa zapłaci a później jeszcze rzekomo pożyczy na części i koniec. Opowia wszystkim jak go każdy dookoła robi w konia a sam jest oszustem który wszędzie nie płaci chociażby za najem hal.

Zostaw opinię o TOMMERC Tomasz Tomala - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TOMMERC Tomasz Tomala