And Truck Serwis Samochodów Ciężarowych Andrzej Wróblewski

Opinie o And Truck Serwis Samochodów Ciężarowych Andrzej Wróblewski

kowal

Serwisuję tam auto regularnie. Rzetelna wycena, doradztwo bez naciągania. Dbają o klienta. Ceny adekwatne do jakości.

Gerard

Nie polecam, niemiło, nieprzyjemnie, doliczono dodatkowe koszty pomimo wcześniejszych innych uzgodnień.

Przemek

Bardzo rzetelny i solidny serwis. Naprawili moje auto bardzo szybko, skutecznie i za dobre pieniądze. Zdecydowanie polecam

Paweł

świetny serwis, miałem problem z klimatyzacją na szczęście trafiłem na pana Andrzeja. Szybko, fachowo, no i ceny też całkiem w porządku. Szybko wróciłem na trasę także polecam.

Zostaw opinię o And Truck Serwis Samochodów Ciężarowych Andrzej Wróblewski - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie And Truck Serwis Samochodów Ciężarowych Andrzej Wróblewski