Akademia Językowa

Gdynia

Opinie o Akademia Językowa

Asia

A czy pracownicy (sekretariat) mają jakieś zniżki na kursy?

lektor

Wypowiadam się jako były lektor. Stawka oferowana przez tę szkołę (15 zł netto) jest taka sama dla absolwentów filologii lub kierunków pokrewnych jak i dla osób, które nie posiadają nawet certyfikatu potwierdzającego znajomości języka obcego . Nie ma mowy o podwyżce dla lektora (nie mówimy tu o 3 zł ;) ) pracującego dłuższy okres czasu ( mimo zadowolenia z zajęć, wielu pochwał zgłaszanych przez kursantów w sekretariacie). Atmosfera między lektorami bardzo dobra, koleżanki z sekretariatu również bardzo sympatyczne i pomocne. To chyba jedyny plus. Podsumowując: jeśli nie jesteś zorientowany jak wysokie są stawki w innych szkołach językowych oraz masz dużo czasu żeby sobie ''dorobić'' bo o zarabianiu nie ma tu mowy (nawet z dużą dyspozycyjnością), to jest to idealna opcja. Uważam, że jeśli dyrekcja doceniałaby pracowników, którzy wykazują się zaangażowaniem, chęcią pracy i pasją do nauczania to byłoby to całkiem fajne miejsce ;) Biznes to nie tylko zysk, zysk, zysk ;)

Edyta

@D.czy powiesz coś więcej na temat traktowania pracowników przez Panią dyrektor? @MALWA czy powiesz coś o warunkach pracy w Akademia Językowa? Wiadomo, że różni pracodawcy się zdarzają i tacy co piszesz też. Zawsze znajdą się jakieś plusy i minusy w pracy.

MALWA

Jak można tak oczerniać pracodawcę bez poważnych powodów , chyba rzeczywiście nie pracowaliście jeszcze u Pracodawcy który się zachowuje skandalicznie np. Nie płaci w terminie lub oszukuje na wypłacie, nie daje Urlopów i należnych dni wolnych . To że Pani Dyrektor pilnuje i sprawdza sprzedaż to normalne, przecież od tego zależą wypłaty, jak nic firma nie zarobi to z czego mają być wypłaty ? Każda firma jest nastawiona na zysk i będzie pilnować jak pracownicy sami nie potrafią sami podwyższyć zyski. Nie ma takich firm że za nic się dostaje pieniądze, siedząc i nic nie robiąc.

D.

Zupełnie się nie zgadzam z wypowiedzią wyżej. Wiem co to ciężka praca, ponieważ pracowałam na stanowisku sprzedawcy oraz zastępcy kierownika sklepu odzieżowego. A jeżeli chodzi o pracę w sekretariacie, to rzeczywiście praca łatwa, nudna, nie można się przemęczyc. Ale traktowanie pani dyrektor pracowników jest skandaliczne i każdy były pracownik to potwierdzi :) a tobie koleżanko życzę wytrwałości (szybko zmieniasz zdania, bo sama gadałas na Panią dyrektor). Jeżeli chodzi o lektorów, to każdy były lektor wie jak było, a niedawna sytuacja gdzie z pracy odeszła spora ilość lektorów musi coś oznaczać :)

A.

Piszę jako pracownik sekretariatu Akademii Językowej. Jeśli lektor ma dyspozycyjność 1 raz w tygodniu na 3 godziny to nie dziwne, że ma pensję 300 zł. Po za tym jeśli patrząc na warunki w innych szkołach językowych to nasza Akademia jest elastyczna i lektor nie musi deklarować ile godzin w miesiącu zrobi z góry. Lektor dostaje tyle godzin zajęć ile może wziąć. Jeśli chodzi o wypowiedzi powyżej na temat pracy w sekretariacie to są to wypowiedzi księżniczek, które nie doznały ciężkiej pracy. Zapraszam do pracy w sklepach w Riwierze po 12 h na nogach z dostawami, klientami itd. Zapraszam do pracy jako lektor bo na prawdę warto i atmosfera jest przemiła.

Edyta

@D. jeśli chodzi o zarobki to czy nie ma systemu podwyżkowego w firmie Akademia Językowa? @Lennyczy tylko pensja byłą dla Ciebie minusem czy było coś jeszcze z czego nie byłaś zadowolona?

Lenny

Pracowałam tam jako lektor. Miesięczny zarobek to, uwaga, do 300 zł. Praca dla studentów, i to zdecydowanie zajętych. Zgadzam się z osobą "odradzamek" - "Ciągle jakieś wymysły na uprzykrzenie życia lektorom".

Edyta

@D. dlaczego tak uważasz? Powiedz coś więcej o tym? Czy ktoś pracował jako lektor i wypowie się na temat atmosfery w pracy? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

D.

Niestety również muszę zgodzić się z poprzednią osoba. Pracowałam pół roku. Pani dyrektor przez pierwsze miesiące była czarująca, najlepsza i wgl. No ale nic wiecznie nie trwa. Po 3-4 miesiącach , gdy nie idzie wszystko zgodnie z myślą pani dyrektor (zysk) winne wszystkiemu są pracownice biurowe. Zaczyna się od straszenia, że jeżeli nie zrobi się x zł to szef się z nami osobiście rozprawi. To jeden przykład delikatnego szantażu :) oczywiście odejście z pracy nie jest takie proste, ponieważ pani dyrektor stwarza "plotki" * mówiąc złe rzeczy na osobę zwalniająca się. Potrafi nawet przejrzeć osobisty kalendarz pracownika i się tym chwalić wszystkim w koło.. Generalnie gdyby nie pani dyrektor to z miłą chęcią dalej bym tam pracowała, ponieważ pozostałe koleżanki z sekretariatow są świetne oraz reszta załogi (lektorzy itd) też są bardzo wporzadku. Mam ogromną nadzieję że pani dyrektor w końcu zacznie doceniać swój personel z sekretariatu :)

Stać

Wiesz co, no rekrutacja w tym momencie nie jest zakończona, jest nowa

ZajeLektor

Ja tu pracuję i jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] hajs się zgadza by dorobić lub nawet się utrzymać jak ktos umie sobie radzić w zyciu. Praca dla studenta idealna, także jako praca dodatkowa po godzinach. Gorąco polecam, albo i nie, gdyż pozabieracie mi moje godziny, a mi się tutaj podoba. Dodam iż w AJ panuje bardzo przyjemna, ciepla atmosfera, ktora poprawiaja panie w sekretariacie na które jest milo rzucic okiem. Buziaki dziewczyny :*

Była pracownica

Pracowałam tam dość krótko. Pani DYREKTOR na początku jest bardzo w porządku. Później jest niestety gorzej. Ciągłe pretensje, wzywanie na dywanik. Robienie jakiś bezsensownych scenek, z których i tak się nic nie wynosi. Wyzywanie kiedy, ktoś chce iść na zwolnienie, ponieważ jest chory. I nie mówie tutaj o ,,chorobie" tylko chory gdzie widać i słychać z daleka. Same nerwy za słabe pieniądze. Tyle w tym temacie

zastanawiam się nad biurem

Do biura często szukają akwizytora do wydzwaniania po potencjalnych klientach i obsługi wszelakiej. Bo jak to inaczej nazwać. Strona internetowa słaba. Niby piszą, że liczy się jakość nie ilość, a wielkimi bykami rozpisane promocje, zresztą dość chaotycznie, nieczytelnie. Ktoś ma jakieś doświadczenia w kategorii - SPRZEDAŻ kursów dla tej firmy?

Wanda

Byłam tam jakiś czas temu na rozmowie kwalifikacyjnej, jako lektor j.angielskiego. Pani w sekretariacie nie miała pojęcia o tym, że ktoś jest umówiony na rozmowę, a Pani dyrektor nawet nie przyniosła ze sobą mojego CV i nie wiedziała jak mam na imię. Stawki dla lektorów na poziomie Native Speaker - uwaga uwaga - 18 zł brutto.

jo

zgadzam się z przedmówcą - totalne dno...

ano

Czy jest wiecej osob, ktore maja takie negatywne opinie o tym pracodawcy?...

odradzamek

Nie polecam, system niczym z angielskiej knajpy - najpierw 20 godzin za darmo trzeba przerobić, niby na szkoleniu, a potem godzin praktycznie nie dają. Cięgle jakieś wymysły na uprzykrzenie życia lektorom, zza drzwi dobiega głos szefowej określającej wszystkich pracowników jako dyplomatycznie mówiąc niekompetentnych itp. Zdecydowanie lepiej wybrać normalną szkołę, zarobki niższe o 2/3 w porównaniu z innymi szkołami.

Zostaw opinię o Akademia Językowa - Gdynia

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akademia Językowa