Opinie o Akademia Językowa w Gdynia

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Akademia Językowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Akademia Językowa o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Akademia Językowa w Gdynia

Jak w Akademia Językowa wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Można awansować z kochanego pracownika na bardzo kochanego pracownika.

Paulina
@Tomek

Nie do końca wiem jak to rozumieć.. Ironizujesz, tak? Ale to nie ma szans na awans?

@Paulina

Awansować z lektora na super duper lektora? Czy z sekretarki na generałsekretarkę?

Jolanta Nowy wpis
@Tomek

Szkoda, że nie bierzesz tego na poważnie i nie możesz napisać poważnie na jaki awans można tutaj liczyć

Tomek Nowy wpis
@Jolanta

Na poważnie: nie

Jolanta Nowy wpis
@Tomek

Szkoda. A wiesz czym to jest spowodowane?

Tomek Nowy wpis
@Jolanta

Mogę ci wiele wyjaśniać, ale nie mogę sprawić że zrozumiesz.

Czy w Akademia Językowa pracuje się na open space?

aj

nie

Damian

@Tomek_PL jakie podatki ?

zulu

@Tomek_PL Czasami nie można mieć wszystkiego, przyjdzie czas również na wyższe wynagrodzenie

Tomek_PL
@zulu

Gdyby nie te podatki można było by tak robić

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Akademia Językowa.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Tomek_PL

Fajna szkoła z punktu widzenia zarówno klienta jak i pracownika, pod warunkiem że jesteś początkujący i małe pieniądze ci wystarczą. Po jakimś czasie zdajesz sobie sprawę że możesz robić za 40zł/h na czarno albo 25zł wszędzie indziej (z wyjątkiem omawianej akademii). Jednak wciąż moja ocena pozostanie niewzruszona- 5/5. Za dobrą atmosferę na każdej linii.

Czy w Akademia Językowa jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Zależnie od tego jaki dzień ma sekretarka

Martyna

Nie ma jakiś wolnych wakatów na nauczyciela ? Pozdrawiam

gość
@Martyna

jaki język?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Akademia Językowa?

gość

szkoła czynna jest od 8 do 20

Edyta

@Tomecki, a czy sam ustalasz sobie, kiedy chcesz pracować? Czy masz z góry narzucony jakiś grafik zajęć? Poleciłbyś pracę w Akademia Językowa innym osobom? :) @Iza, aplikowałaś? Jak oceniasz proces rekrutacji bądź wdrożenie do pracy? W Internecie nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy w tym miejscu - może niedawno ktoś brał udział w rekrutacji do pracy w tym miejscu i udało mu się ją zdobyć?

@Edyta

@Edyta Sam określam ramy czasowe kiedy mogę. Jednak 4 godziny gadania ciągłego i na stojąco to dla mnie max (tak- musisz stać na lekcjach). Wadą metody jest to że klient gada lekko poniżej 50% czasu. Zaletą fakt że podręcznik jest zrobiony i nic się nie wysilasz- zadajesz pytanie- pada odpowiedź. Raz są miesiące że zarobisz 1500, a potem że zarobisz 350zł (grudzień, wakacje). Inne szkoły mają większą stabilność godzinową, a te godziny stałe. Tu klient sam określa jak mu pasi w next tygodniu. W innych szkołach deklaruje się klient na pół roku w przód (np ambit). W ambicie masz zaplanowane godziny na stałe, pracujesz z wybraną przez siebie książką i wybr. przez siebie metodą. I siedzisz ;] Ale do pracy musisz się dużo przygotować. To chyba nie jest nic tajnego co mówię.

@Edyta

PS: Metoda jest bardzo skuteczna max do poziomu średniozaawansowanego (B2) (potem lepiej prowadzić otwarte rozmowy, oraz odsłuchiwać nagrania Nativów i dyskutować). Atmosfera bardzo dobra. POlecam, chodzę tam z przyjemnością.

Tomecki

Jestem lektorem w tej szkole ale i innych. Akademia Językowa od ponad pół roku jest jednym z najlepszych pracodawców. Jeśli akceptujesz zarobki 1200zł (17zł/h)- to praca marzenie. Tak jest w moim przypadku- Mam niepełnosprawność i lubię lekką pracę w miłej atmosferze. Dyrektor i sekretariat pracują LEPIEJ niż w 3 innych szkołach! (IMHO). Chcesz wyższych zarobków- umawiaj się sam i łaź po domach i użeraj się z nieobecnościami. A tak oddajesz 20% na ładne sale z kawą lavazza i jak ktoś nie przyjdzie- kasa twoja.

Iza

Podpowiedzcie jaka atmosfera? Warto aplikować?

Asia

A czy pracownicy (sekretariat) mają jakieś zniżki na kursy?

lektor

Wypowiadam się jako były lektor. Stawka oferowana przez tę szkołę (15 zł netto) jest taka sama dla absolwentów filologii lub kierunków pokrewnych jak i dla osób, które nie posiadają nawet certyfikatu potwierdzającego znajomości języka obcego . Nie ma mowy o podwyżce dla lektora (nie mówimy tu o 3 zł ;) ) pracującego dłuższy okres czasu ( mimo zadowolenia z zajęć, wielu pochwał zgłaszanych przez kursantów w sekretariacie). Atmosfera między lektorami bardzo dobra, koleżanki z sekretariatu również bardzo sympatyczne i pomocne. To chyba jedyny plus. Podsumowując: jeśli nie jesteś zorientowany jak wysokie są stawki w innych szkołach językowych oraz masz dużo czasu żeby sobie ''dorobić'' bo o zarabianiu nie ma tu mowy (nawet z dużą dyspozycyjnością), to jest to idealna opcja. Uważam, że jeśli dyrekcja doceniałaby pracowników, którzy wykazują się zaangażowaniem, chęcią pracy i pasją do nauczania to byłoby to całkiem fajne miejsce ;) Biznes to nie tylko zysk, zysk, zysk ;)

Edyta

@D.czy powiesz coś więcej na temat traktowania pracowników przez Panią dyrektor? @MALWA czy powiesz coś o warunkach pracy w Akademia Językowa? Wiadomo, że różni pracodawcy się zdarzają i tacy co piszesz też. Zawsze znajdą się jakieś plusy i minusy w pracy.

MALWA

Jak można tak oczerniać pracodawcę bez poważnych powodów , chyba rzeczywiście nie pracowaliście jeszcze u Pracodawcy który się zachowuje skandalicznie np. Nie płaci w terminie lub oszukuje na wypłacie, nie daje Urlopów i należnych dni wolnych . To że Pani Dyrektor pilnuje i sprawdza sprzedaż to normalne, przecież od tego zależą wypłaty, jak nic firma nie zarobi to z czego mają być wypłaty ? Każda firma jest nastawiona na zysk i będzie pilnować jak pracownicy sami nie potrafią sami podwyższyć zyski. Nie ma takich firm że za nic się dostaje pieniądze, siedząc i nic nie robiąc.

Olka
@MALWA

i dlatego właśnie nie polecam tej szkoły. POZDRO DLA KUMATYCH :)

D.

Zupełnie się nie zgadzam z wypowiedzią wyżej. Wiem co to ciężka praca, ponieważ pracowałam na stanowisku sprzedawcy oraz zastępcy kierownika sklepu odzieżowego. A jeżeli chodzi o pracę w sekretariacie, to rzeczywiście praca łatwa, nudna, nie można się przemęczyc. Ale traktowanie pani dyrektor pracowników jest skandaliczne i każdy były pracownik to potwierdzi :) a tobie koleżanko życzę wytrwałości (szybko zmieniasz zdania, bo sama gadałas na Panią dyrektor). Jeżeli chodzi o lektorów, to każdy były lektor wie jak było, a niedawna sytuacja gdzie z pracy odeszła spora ilość lektorów musi coś oznaczać :)

A.

Piszę jako pracownik sekretariatu Akademii Językowej. Jeśli lektor ma dyspozycyjność 1 raz w tygodniu na 3 godziny to nie dziwne, że ma pensję 300 zł. Po za tym jeśli patrząc na warunki w innych szkołach językowych to nasza Akademia jest elastyczna i lektor nie musi deklarować ile godzin w miesiącu zrobi z góry. Lektor dostaje tyle godzin zajęć ile może wziąć. Jeśli chodzi o wypowiedzi powyżej na temat pracy w sekretariacie to są to wypowiedzi księżniczek, które nie doznały ciężkiej pracy. Zapraszam do pracy w sklepach w Riwierze po 12 h na nogach z dostawami, klientami itd. Zapraszam do pracy jako lektor bo na prawdę warto i atmosfera jest przemiła.

Edyta

@D. jeśli chodzi o zarobki to czy nie ma systemu podwyżkowego w firmie Akademia Językowa? @Lennyczy tylko pensja byłą dla Ciebie minusem czy było coś jeszcze z czego nie byłaś zadowolona?

Lenny

Pracowałam tam jako lektor. Miesięczny zarobek to, uwaga, do 300 zł. Praca dla studentów, i to zdecydowanie zajętych. Zgadzam się z osobą "odradzamek" - "Ciągle jakieś wymysły na uprzykrzenie życia lektorom".

Edyta

@D. dlaczego tak uważasz? Powiedz coś więcej o tym? Czy ktoś pracował jako lektor i wypowie się na temat atmosfery w pracy? Pozostawiając swoją opinie pomagacie tym, którzy myślą nad aplikowaniem do firmy.

D.
@Edyta

Dlaczego tak uważam? Bo tam pracowałam i wszystko co napisałam było prawda. Jeżeli chodzi o atmosferę między lektorami to jest w porządku, pomagają sobie, ale zarobki bardzo marne :)

Zostaw merytoryczną opinię o Akademia Językowa - Gdynia

• Jak się pracuje w Akademia Językowa?

Zobacz opinie na temat firmy Akademia Językowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Akademia Językowa
2.6/5 Na podstawie 22 ocen.
  • świętojańska 23 lok. 2
    81-372 Gdynia