Autokolor Sp.j. Maciej Karol Ukleja

Gdańsk

Opinie o Autokolor Sp.j. Maciej Karol Ukleja

xyz

O tej firmie krążą legendy a jak to z legendami bywa nikt nigdy ich nie potwierdził. Dla mnie wyznacznikiem jest staż ludzi zatrudnionych w danej firmie. W Autokolor Ukleja większość pracuje powyżej 5 lat więc chyba tak źle nie jest. Zespół jest młody i bardzo zgrany a szef wymagający. Po prostu nie jest to firma dla tych którym nie chce się pracować ale współpraca z nimi to pełen profesjonalizm.

profi

Nie mogę nic napisać o pracy w tej firmie - ale byłem na rozmowie kwalifikacyjnej- i powiem szczerze jeżeli praca wygląda tak jak rozmowa to polecam wszystkim. Pytania w temacie i dowiedziałem się wszystkiego co chciałem.

tutu

Witam, jest oferta na Poznań stanowisko handlowiec powiedzcie coś na temat firmy i zarobków. Praca poukładana czy lipa. Właściciele leją wodę na spotkaniach rekrutacyjnych czy solidni ludzie?

były pracownik

Jak najbardziej podzielam zdanie moich przedmówców. Nic dodać nic ująć. A nawet jak cos dodam to i tak właścicieli się nie zmieni.

były pracownik II

Popieram kolegę w jego spostrzeżeniach ;) Jak chcecie JAKĄŚ robotę to można przymknąć oko, lecz jeżeli chcecie się rozwijać i robić postępy to darujcie sobie pracę w Autokolor Ukleja bo to strata czasu. Co krótki czas zmiana decyzji odnośnie pracy handlowców, nowe produkty, nowe cele i założenia - ogólny galimatias. Brak szacunku dla ludzi, zero szkoleń, ciągłe wymagania i na koniec OPR, że wszystko co robisz jest ZŁE. Zmarnowany czas. Także nie pamiętam aby pracowała jakakolwiek MARIOLA ;) Kolejna ściema. Pierwszy raz widzę aby handlowiec był dostawcą towaru, magazynierem, detalistą, fakturzystą itp.... W tej firmie to norma!

były pracownik

Czy Pani Mariola jest lub była PRACOWNIKIEM firmu Autocolor Ukleja? Ja sobie nie przypominam. A na pewno nie w oddziale w Gdańsku. Ja na szczęście mam już epizod pracy w tej firmie za sobą. Jak zaczynałem pracę obiecywali mi inne warunki, a potem okazało się, całkiem coś innego. Trafiając tam słyszałem, że na prawdę trzeba się postarać, żeby wylecieć. A potem okazało się, że "żywot" handlowca w tej firmie, to około 1 rok!!! Organizacja pracy w firmie totalnie leżała. Jak sprzedałem coś klientowi, to musiałem to potam sam do niego sam dowieźć!!! A później pretensje, że marnuje paliwo. No i bardzo specyficzna motywacja do pracy. "Jak wyrobisz uzgodniony obrót, to może Cię nie zwolnimy..." Polecam firmę ludziom o mocnych nerwach :-)

Zostaw opinię o Autokolor Sp.j. Maciej Karol Ukleja - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Autokolor Sp.j. Maciej Karol Ukleja