Caro Pośrednictwo w Rejestracji Samochodów

Kraków

Opinie o Caro Pośrednictwo w Rejestracji Samochodów

handlarz

Nie wywiązują się z terminów , nie informują o dopłatach do akcyz , nie polecam klienta traktują szufladkowo a komisy kasują na zasadzie tego skasujemy więcej tego mniej

w temacie

CARO = NIKA TŁUMACZENIA = NIK CARS REJESTRACJA POJAZDÓW TA SAMA KLIKA

jan kowalski

promil
@jan kowalski 18.01.2014 19:06
Nie zgadzam się z powyższymi opiniami. Rejestrowałem auto i wszystko przebiegło sprawnie i szybko mogę w 100% polecić....

A ja się zgadzam. Już trzy tygodnie się z tym pieprzą. Nie odpowiadają na maile. Przez telefon są opryskliwi.

jd

Uwaga na firmę Caro pośredniczącą w rejestrowaniu pojazdów w Krakowie 6 listopada nabyłem samochód w Austrii. Gdy się kupuje samochód w innym kraju Unii Europejskiej, trzeba go później de facto zaimportować. Ale w tym wpisie nie będę się rozwlekał o bezsensownych przepisach dotyczących spolszczania europejskich samochodów. Ten wpis jest opowieścią o nieuczciwym pośredniku w rejestrowaniu pojazdów, który działa na terenie Krakowa. Gdy się chce zarejestrować samochód sprowadzony z UE, należy wykonać następujące czynności: 1) zrobić przegląd w stacji diagnostycznej 2) u tłumacza przysięgłego przetłumaczyć dokumenty pojazdu i umowę kupna - sprzedaży na język polski 3) zapłacić akcyzę w urzędzie celnym 4) w urzędzie skarbowym złożyć kserokopie dokumentów z punktów 1-3 wraz z drukiem VAT-24 i wnieść opłatę w wysokości 160 złotych, celem uzyskania dokumentu VAT-25 5) wnieść opłatę recyklin

Witam, miałem ten sam problem z tą psełdo firmą pomogającą niby w rejestracji aut. To kpina jest a nie firma. 11 maja zlożyłem zlecenie w tej firmie też mieli załatwić za mnie wszystko miałem tylko odebrać tablice rejestracyjne i miękki dowód za tydzień. 23 maja rano zniecierpliwiony oczekiwaniem zadzwoniłem powiedziano mi że deklaaracje Vat 24 będzie do odebrania dziś w US i że mam czekac na telefon od człowieka z firmy caro, miał dzwonic jak bedzie rejestrował już auto w wydziale komunikacji. Zadzwonili popoludniu i powiedzieli mi ze owa deklaracja Vat 24 nie jest jeszcze gotowa ( a mineło już 7 dni ustawowych na jej wydanie) ze jest problem ze musze do US jakieś oświadczenie jeszcze donieść. Oddali mi wszytkie dokumenty auta z opłaconą akcyzą i tłumaczeniami. Następnego dnia udałem się US z samego rana żeby to oświadczenie donieść. Jakież było moje zdziwienie że jak się dowiedzialem w US że na moje nazwisko nie została złożona żadna deklaracja Vat 24! Od poczatku psełdo firma Caro

Zostaw opinię o Caro Pośrednictwo w Rejestracji Samochodów - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Caro Pośrednictwo w Rejestracji Samochodów