Matron Przeprowadzki

Opinie o Matron Przeprowadzki

Ziggi

Jeśli chcecie się przeprowadzić to pod żadnym pozorem nie wolno korzystać z usług firmy Matron Przeprowadzki. Usługa umówiona miesiąc wcześniej, mailowo ustalone ilość rzeczy, piętro i adresy docelowy i źródłowy. Przyjechał pan właściciel z młodym człowiekiem i stwierdza, że nie zdawał sobie sprawy,ze to 35 kartonów i kanapa, zawija się na pięcie i jedzie do domu. Ewidentny krzak, pan ma dostawczaka i to jest cały jego pomysł na biznes. Trzymać się jak najdalej

Jarek
@Ziggi 30.05.2014 10:45

Pozwolę sobie całkowicie niezgodzić się z opinią przedmówcy. Korzystam z usług tej firmy za każdym razem gdy potrzebuję ( z żoną przeprowadzaliśmy się już 4 razy :).Właściciel jak i pracownicy to osoby kompetentne i nigdy nie mieliśmy żadnych zastrzeżeń. Polecam w 100%

Zostaw opinię o Matron Przeprowadzki - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Matron Przeprowadzki