Kurak Firma Transportowo-Usługowa Piotr Kurak

Łódź

Opinie o Kurak Firma Transportowo-Usługowa Piotr Kurak

jacek

Pisanie samemu sobie dobrych opinie nie jest w najlepszym stylu!!!!

jacek

To jest jeden wielki syf. Przychodząc tam do pracy dostajesz stare łachy co już przed tobą nosiło milion osób . I przygotuj sie ze bedziesz jezdzil jak jakiś niewolnik na kipie auta czy jest mroź czy upał.Robią łaske ze dadzą ci rękawiczki najtańsze które po założeniu już sie rozwalają .Krótkim słowem są to ludzie którzy na początku wydaja się ok ale po jakimś czasie okazując się niewykorzystywaniami szukającymi taniej siły roboczej.

Zostaw opinię o Kurak Firma Transportowo-Usługowa Piotr Kurak - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kurak Firma Transportowo-Usługowa Piotr Kurak