Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 41 dni.

Czy firma Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Marek Nowy wpis

@anonim uważasz ze kierownictwo każe pic? Niezbyt rozumiem co napisałeś

Krzyś

Czasem jest chaotycznie, ale taki już urok pracy w porcie. Bywają dni bardziej jak i mniej pracowite. Czasem trzeba zostać dłużej, lecz jest to przyzwoicie wynagradzane. Zarobki są dobre. Starania pracownika są doceniane poprzez podwyżki. Ekipa  w miarę zgrana, pracuje się w luźnej  atmosferze. Polecam

Edward Nowy wpis
@Krzyś

Jak często można spodziewać się podwyżek? Dają sami, czy trzeba się upominać?

Portowiec Nowy wpis
@Krzyś

Chaos to jest urok pracy w porcie? A w którym? Jakiś przykład? Wiesz to z doświadczenia, czy tak Ci powiedziano jak się przyjmowałeś do pracy? To Twoja opinia, czy pracodawcy?

Roberto

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Można składać papiery?

@Roberto

ja znalazlem tylko oferty na ich stronie (usunięte przez administratora) wyslalem cv na operatora, czekam na odzew a Ty cos znalazles?

Patryk

Firma mocno się rozwija ostatnim czasem. Większość kadry jest stabilna. Trzeba się przygotować na chaos informacyjny, ale to jest port.

Adrian

Mógłby ktoś podać mniej więcej jaka jest stawka?

Robson

Totalna pomyłka!!! Obóz pracy pod dyktando despotycznego i samozwańczego prezesa. Jeżeli ktoś chce zostać niewolnikiem za marne grosze to firma w sam raz dla niego. Ośmiogodzinny tryb pracy niejednokrotnie przerabiany na dwanaście godzin na dobę (ciekawe co na to Inspekcja Pracy). Warunki pracy beznadziejne. Dyrekcja nie bardzo wie jak nad tym wszystkim zapanować, mota się z decyzjami a raczej nie potrafi ich w żaden sposób podejmować. Pracownicy przepracowani i nietrzeźwi, zastraszeni przez prezesa. Siarkport radzę omijać z daleka. Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego.

Nikodem.
@Robson

Teraz jest jeszcze gorzej bo starzy pracownicy składają masowo wypowiedzenia.(usunięte przez administratora) to określenie najłagodniejsze. 12 godzin pracy przez 7 dni tygodnia to standard w tej firmie. W biurach więcej rodziny niż pracowników w całej firmie. Ogłaszają nabór na pracuj.pl, zapomnieli napisać, że dysponent z wyższym wykształceniem i profesjonalnym angielskim będzie na placu liczył worki we własnym aucie bo biura brak.Masakra.

Kasia
@Nikodem.

Czy jest Pan nadal pracownikiem?

Adam

Jesteście pewni, że nic dobrego nie dzieje się w firmie? Gdyby było źle to warto rozmawiać.

Joanna

Jeżeli masz informacje o firmie Siark-Port Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Czy firma ta prowadzi obecnie rekrutacje? W jakiej kondycji jest aktualnie to przedsiębiorstwo? Jaka panuje tam atmosfera? Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin.

grzegorz

absolutna masakra, zbieranina niekompetentnych osób,połowa rodziny dyrektora zatrudniona w firmie na kierowniczych stanowiskach,sprzęt kilkudziesięcioletni, firma z europejskimi aspiracjami, która zatrzymała się w latach 70 tak jak i urządzenia , którymi pracują, im mniejsze kompetencje tym wyższe stanowisko, kontakt z dyrekcją fatalny

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. - Gdańsk

Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.