Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.

5 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.

Sławek

Pracuję w Siark Porcie od 1992 roku i na tą chwilę zamierzam zostać do emerytury jak zrobiło to kilku moich starszych kolegów. Obecnie zajmuję stanowisko kierownicze jednak zaczynałem bez większego doświadczenia i awansowałem. Po drodze było kilka różnych stanowisk od operatora do dysponenta itd.. Cały czas rozwijam swoje kwalifikacje w firmie oraz jeśli jest taka potrzeba jestem wysyłany na szkolenia. Byłem świadkiem że wiele osób rozpoczęło tu swoje międzynarodowe kariery w branży. Jak ktoś jest pracowity i uczciwy wobec nas, zawsze dostaje szacunek i uczciwą zapłatę. Mimo dużej odpowiedzialności i powagi wykonywanej pracy, atmosferę oceniam na bardzo dobrą.

Michał - Operator

Pracuje w Siark - Porcie od 5 lat. Jestem zadowolony. Firma zasponsorowała mi kursy doszkalające i ubrania. Jestem godnie wynagradzany - dostaję premie i 100% za nadgodziny. Firma cały czas się rozwija - nowe nabrzeża, nowe biura. Zostanę w firmie na kolejne lata. Czuję się tu stabilnie. Polecam wszystkim, którzy szukają swojego miejsca w Trójmieście.

@Michał - Operator

Dziękujemy Michale za taką opinię. Z pewnością Zarząd się ucieszy. Życzymy dalszego rozwoju w Siark-Porcie i wszystkiego najlepszego w życiu osobistym.

Wojtek - pracownik

Jestem pracownikiem w Siark - porcie. Polecam to miejsce jako miejsce pracy. Pozdrawiam kolegów ;)

@Wojtek - pracownik

Dziękujemy za pozytywną opinie. Również pozdrawiamy :)

Parę nadgodzin to jakoś niedużo? A jak ogólnie oceniacie warunki już na samym miejscu? Myślę o sprzęcie i ludziach. Ja to lubię jak atmosfera jest w porządku i raczej wszystko w miarę płynnie idzie. Występują w zakresie samej pracy jakieś problemy?

xxx Nowy wpis

Widziałem opinie od praktycznie świeżego pracownika teraz występuje jakaś rotacja czy rozwój? pytam w oparciu o bieżące ogłoszenia, widziałem ze spawacz jest potrzebny oraz biurowy. W pierwszym przypadku nie podano niestety żadnej stawki… może teraz ktoś by ja przybliżył tak dla jasności?

xxx2 Nowy wpis
@xxx

No dychę zarobisz myślę jak zrobisz parę nadgodzin :)

Paweł S Nowy wpis

Bardzo Polecam Siark-port Bardzo dobre wynagrodzenia Ciężka praca popłaca ????

Paweł M.

Zatrudniłem się jakiś czas temu do Siark-Portu, jestem bardzo zadowolony. Jest bardzo dużo szkoleń , mogę się rozwijać, podnosić swoje kwalifikacje . Mogę sobie dorobić ponieważ są nadgodziny , które przekładają się na wyższe wynagrodzenie. Same plusy polecam!! .

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko OPERATOR URZADZEŃ w firmie Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.?

Pracownik - operator

Jestem zadowolony z pracy w Siark - Porcie - nie mogę się do niczego doczepić naprawdę. Uczciwie i pracowicie. Pracuję od ponad roku i z pewnościa zostanę na dłużej.

@Pracownik - operator

Hejka, czyli rok masz już za sobą, tak? A w jaki sposób odzwierciedla się to w perspektywie na podwyżkę? Parę lat temu na forum ktoś o nich wspominał. Po roku są już dostępne?

Operator
@Anna

Podwyżki są ustalane indywidualnie w zależności czy ktoś się doszkala czy nie. Jednak w związki z inflacją wszyscy pracownicy dostali 20% do pensji.

@Operator

O dzięki. No właśnie o ten wkład własny mi chodziło. Czyli samemu można sobie na coś zapracować? Przytaczasz doszkalanie się. Masz na myśli na własną rękę? Jakie ewentualne kursy czy też szkolenia są organizowane przez firmę?

@Anna

Firma sponsoruje szkolenia jeśli pracownik wykazuje chęć rozwoju np. na operatora wózka, dźwigu, dysponenta czy taśmowego. Oczywiście oceniamy również predyspozycje oraz umiejętności przed sfinansowaniem tego typu uprawnień. Pozdrawiamy

@Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.

Dziękuję. W tych wymienionych przykładach stanowiskowych interesuje mnie przede wszystkim kwestia związana z dysponentem. Jakiego konkretnie zakresu szkoleń można oczekiwać? Jakie są te początkowe występujące wraz z samym wdrożeniem na stanowisko?

Bardzo nam przykro, że nie spełniliśmy Pana oczekiwań. Wraz z rozpoczęciem konfliktu na Ukrainie zamknięto granicę z Rosją i bardzo dużo towarów, a w szczególności węgiel ruszył do Polski drogą morską. Była bardzo wysoka potrzeba zatrudnienia dodatkowego personelu w tym specjalistów wagowych i operatorów. Ilość pracy niestety nas przytłoczyła organizacyjnie w tamtym okresie. Chaos trwał całą zimę - jednak powoli sobie z nim poradziliśmy. Niestety Pana niezadowolenie wynika między innymi z tego, że natłok pracy nas przerósł i sytuacja zmieniała się bardzo dynamicznie z dnia na dzień. Pewne obietnice nie zostały niestety spełnione ze względu na dużą dynamikę tych zmian. Szczerze przepraszamy. Pana opinia jest dla nas cenna i weźmiemy ją pod uwagę, aby więcej nie dopuszczać do takich sytuacji. Życzymy powodzenia i wszystkiego dobrego.

ORMO
@Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.

(usunięte przez administratora) ORMO 24.05.2023 17:43 To powodem takiego potraktowania mnie przez Siark-Port była wojna na Ukrainie? Kuriozalne tłumaczenie, trudno mi uwierzyć w to co czytam. @Pracodawca Jeśli zachodzi potrzeba "zatrudnienia dodatkowego personelu w tym specjalistów wagowych i operatorów" to można to zrobić jednak uczciwie, a nie w sposób, jaki krótko opisałem w poprzednim poście... Nawał pracy takiego postępowania nie usprawiedliwia... @Sławek Panie Sławku - ja też pracowałem uczciwie i za lenia się nie uważam, ale na uczciwość z drugiej strony nie mogłem liczyć. Więc proszę nie pisać, że "Jak ktoś jest pracowity i uczciwy wobec nas, zawsze dostaje szacunek (...)". Robienie kogoś w konia to brak szacunku... Co do atmosfery (traktowanie ludzi) też mam inne zdanie. Gdybym był operatorem (jak miałem być) i zarabiał, jak Państwo piszecie, 5-7k netto to pewnie też siedziałbym w tej firmie do emerytury (nawet bez awansów), bo po co miałbym zmieniać pracę. @Tomasz No ja tyle szczęścia nie miałem mimo już posiadanych uprawnień:-( ORMO 10.05.2023 18:17 @Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. Dziwne - jeszcze kilka miesięcy temu tak fajnie nie było... Ja aplikowałem na stanowisko operatora wózka i wyłącznie o tym stanowisku była mowa w czasie rozmowy o pracy. Szkolenia nie potrzebowałem, bo mam już uprawnienia. Po zatrudnieniu trafiłem jednak na wagę, niby "czasowo" i zaraz potem miałem się "wdrażać na operatora". Zgodziłem się, bo to miało być "tylko na jakiś czas". Potem już nikt nawet nie myślał, żeby mnie przesunąć na właściwe stanowisko. Kolokwialnie rzecz ujmując: zostałem wyrolowany. Wagowym to ja byłem w poprzedniej firmie i ta zmiana pracy okazała się bez sensu. Pozdrowienia dla byłych Kolegów. ORMO 27.09.2022 15:59 Witam, Firma rekrutuje właśnie na różne stanowiska, w ogłoszeniu jest, że szukają 30 osób na pełen etat. Podane miejsce pracy Nowy Port i Westerplatte. Podana stawka to 30-40 netto w tytule i 30-45 netto w treści ogłoszenia (zlecenie). Umowa o pracę po miesiącu. Wygląda to obiecująco, ale na podstawie wieloletniego doświadczenia mam pytanie: jakie stawki proponują po przejściu na UoP? Dalej najniższa krajowa, czy coś się w istotnym stopniu zmieniło?

Dariusz

Spoko atmosfera, fajni ludzie. Robota nie lekka, ale czuje się wsparcie. Dobrze się tu pracuje ;)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.?

Tomasz

Zacząłem jako Wagowy, następnie firma zasponsorowała mi kurs na uprawnienia UDT na wózki i podnośniki - byłem operatorem 2 lata, a obecnie jestem dysponentem. Nie mogę narzekać ;)

Sławek

Michał - Operator

Operator
@Michał - Operator

Na jakim poziomie zarobki na tą chwile?

@Operator

To zależy od doświadczenia, ale od 5 do 7 tyś netto przy nadgodzinach.

Wojtek - pracownik

@Wojtek - pracownik

Dziękujemy za pozytywną opinie. Również pozdrawiamy :)

Marek - Wagowy

Pracuje na wadze w Siark-Porcie - wcześniej byłem pracownikiem fizycznym. Pracuję już ok. 2 lat. Czuję się tutaj dobrze, mam przejrzyste zasady pracy. Finansowo jest bardzo fajnie - szczególnie jak wyrobię nadgodziny - podwyżki też były jakiś czas temu. Mam umowę o pracę i dogaduję się z kierownictwem. Nie mam zastrrzeżeń.

Wiecie, czy Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Zależy od stanowiska, ale zazwyczaj ciężko z pracą zdalną przy pracy w porcie :)

@Andrzej

a podczas pandemii to jak sytuacja tu wyglądała? i jeśli o biurowców chodzi to możliwy byłby HO czy nie bardzo?

Krzyś

Czasem jest chaotycznie, ale taki już urok pracy w porcie. Bywają dni bardziej jak i mniej pracowite. Czasem trzeba zostać dłużej, lecz jest to przyzwoicie wynagradzane. Zarobki są dobre. Starania pracownika są doceniane poprzez podwyżki. Ekipa  w miarę zgrana, pracuje się w luźnej  atmosferze. Polecam

Edward
@Krzyś

Jak często można spodziewać się podwyżek? Dają sami, czy trzeba się upominać?

Roberto

Podpowiedzcie czy firma rekrutuje aktualnie? Można składać papiery?

@Roberto

ja znalazlem tylko oferty na ich stronie (usunięte przez administratora) wyslalem cv na operatora, czekam na odzew a Ty cos znalazles?

Patryk

Firma mocno się rozwija ostatnim czasem. Większość kadry jest stabilna. Trzeba się przygotować na chaos informacyjny, ale to jest port.

Adrian

Mógłby ktoś podać mniej więcej jaka jest stawka?

Joanna

Jeżeli masz informacje o firmie Siark-Port Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Czy firma ta prowadzi obecnie rekrutacje? W jakiej kondycji jest aktualnie to przedsiębiorstwo? Jaka panuje tam atmosfera? Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 9 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.