Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.

Opinie o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.

Joanna

Jeżeli masz informacje o firmie Siark-Port Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe, to zachęcamy do podzielenia się nimi na naszym forum. Czy firma ta prowadzi obecnie rekrutacje? W jakiej kondycji jest aktualnie to przedsiębiorstwo? Jaka panuje tam atmosfera? Przypominam o zamieszczaniu postów zgodnych z naszym regulaminem https://www.gowork.pl/regulamin.

Robson

Totalna pomyłka!!! Obóz pracy pod dyktando despotycznego i samozwańczego prezesa. Jeżeli ktoś chce zostać niewolnikiem za marne grosze to firma w sam raz dla niego. Ośmiogodzinny tryb pracy niejednokrotnie przerabiany na dwanaście godzin na dobę (ciekawe co na to Inspekcja Pracy). Warunki pracy beznadziejne. Dyrekcja nie bardzo wie jak nad tym wszystkim zapanować, mota się z decyzjami a raczej nie potrafi ich w żaden sposób podejmować. Pracownicy przepracowani i nietrzeźwi, zastraszeni przez prezesa. Siarkport radzę omijać z daleka. Szkoda zdrowia fizycznego i psychicznego.

grzegorz

absolutna masakra, zbieranina niekompetentnych osób,połowa rodziny dyrektora zatrudniona w firmie na kierowniczych stanowiskach,sprzęt kilkudziesięcioletni, firma z europejskimi aspiracjami, która zatrzymała się w latach 70 tak jak i urządzenia , którymi pracują, im mniejsze kompetencje tym wyższe stanowisko, kontakt z dyrekcją fatalny

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o. - Gdańsk

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Przeładunkowo-Usługowe Siark-Port Sp. z o.o.