Wal-Car S.C. Pomoc Drogowa Waldemar Jędrusik Marcin Jędrusik Joanna Pyrkosz

Częstochowa

Opinie o Wal-Car S.C. Pomoc Drogowa Waldemar Jędrusik Marcin Jędrusik Joanna Pyrkosz

niki

Wyzysk ludzi po16 godzin co do pensji nie wyplacalny.

dri ver

generalnie to praca ok(usunięte przez administratora)

artur g

A i ja tam pracowałem i trasy tu i tam pokonywałem i było spoko-nie narzekam,odszedłem kilka dni po ślubie z powodu wyjazdu do uk.płaca była na porę co 10 dni,góra dwa tygonie. Jazdy trochę jest to fakt,ale autka ok.

Zostaw opinię o Wal-Car S.C. Pomoc Drogowa Waldemar Jędrusik Marcin Jędrusik Joanna Pyrkosz - Częstochowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wal-Car S.C. Pomoc Drogowa Waldemar Jędrusik Marcin Jędrusik Joanna Pyrkosz