Maxstrans Firma Transportowo-Usługowa Marcin Druzgała

Gliwice

Opinie o Maxstrans Firma Transportowo-Usługowa Marcin Druzgała

Tyrający

Driver nie dzwoń. Masz racje, lepiej tyrać na kilometry lub frachty i płakać że się stoi na załadunkach i kasy nie będzie. A jak będzie to na raty bo szefowi faktur nie zapłacili i on nie ma. W MaxTrans masz stałą stawke, kasa na czas i swięty spokój. Masz zmiennika, jak się dogadacie to wasza sprawa. Jedno jest pewne: Robota musi być zrobiona! Żaden pracodawca za leżenie nie zapłaci. Pozdrawiam.

driver

Dzięki za ostrzeżenie. Firma się ogłasza na olx. Widzę że nawet nie ma po co tam dzwonić. Pozdro!

STASZEK

NIE WIEM JAK INNI JA PRACUJE W TEJ FIRMIE KASA ZAWSZE NA CZAS A NAWET JAK TRZEBA TO WCZEŚNIEJ. AUTA NIE SA NOWE ALE 100% SPRAWNE CI CO PRACUJĄ TO SIĘ TRZYMAJĄ, NIE WIEM KTO PISZE TE BZDURY ALE WIDAĆ ŻE TU NIE PRACOWALI BO PIENIĄDZE MIELI W MIARĘ NA CZAS, A U MARCINA WYPŁATA JEST ZAWSZE NA CZAS.

Kierowca

Praca 7 dni/24h. Robota we dwoje na aucie po 12h. Pieniądze na czas wmiare. Największym problemem są samochody. Totalne złomy. Nie polecam

Tomek

Praca dla bezdomnych. Tyrać trzeba przez 7 dni po 24H. Płaca 3.500zł. Gdy temat o podwyżce "szef się obraża". Kasa w miarę na czas. Ma paru jeleni co nakręcają temat za te pieniądze. Niech chłop zostanie przy holownikach, a nie bierze się za transport. Niestety nie polecam.

zniesmaczona

Praca dobra dla osób samotnych,nie planujących założenia rodziny. Brak czasu. Praca po 11-15 godzin. Nie polecam dla młodych małżeństw i rodzin z dziećmi.

Zostaw opinię o Maxstrans Firma Transportowo-Usługowa Marcin Druzgała - Gliwice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Maxstrans Firma Transportowo-Usługowa Marcin Druzgała