counter
3 2 6 5 1
Izabela Nowy wpis

Hej, bardzo niewiele tutaj informacji o pracy w Bal Trans. Ja konkretnie rozglądam się za jakimś info na temat tego, jak wygląda rekrutacja do firmy. Może ktoś ostatnio brał w niej udział i może coś powiedzieć. Jakie pytania zadają rekruterzy?

Marta Nowy wpis

@klaudiusz długo już tam pracujesz? Słyszałeś o nowych przyjęciach?

Klaudiusz Nowy wpis

Znakomita firma, tak samo jak Szef, pieniążki zawsze na czas lub nawet przed czasem, bardzo przyjemna atmosfera pośród wszystkich pracowników.

Czekamy na sprawozdania od obecnych byłych pracowników! Napiszcie jakie macie informacje odnośnie aktualnej pozycji firmy Bal Trans Marcin Patrzyk w miejscowości Zabrze.

Marcin Nowy wpis
@Administrator

Tragedia naprawdę gość jest nie poważny do tego jego ojciec następny (usunięte przez administratora) taki sam jak syn straszą że ktoś do domu przyjedzie a ja tylko chce otrzymać swoje wynagrodzenie!!!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Marcin

Poważnie odradzam tego śmiercią jest nie wypłaca lny do tego pyskuje i straszy to jest jakieś nie porozumienie że taki pentak ma firmę

Zostaw merytoryczną opinię o Bal Trans Marcin Patrzyk - Zabrze

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

3/5 Na podstawie 2 ocen.
  • Zobacz wywiad