Hol-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Anuszewski

Pruszków

Opinie o Hol-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Anuszewski

na takie wały to oni chyba mają patent i nie boją sie pewnie inspekcji zbytnio pozdro

Gruby Wiesiek

Jeśli ma ktoś ochotę pracować za darmo to dobry wybór.(usunięte przez administratora)!!!Obiecuje złote góry a pózniej na chleb nie masz.

MARCIN

HEJ JA WŁAŚNIE MAM TAM PRACOWAĆ OD MAJA - PEWNIE NA TWOJE MIEJSCE (usunięte przez administratora) JESTEM CIEKAW JAK TAM JEST

oszukany

Tak pracowałem tam ponad miesiąc i do tej pory nie ma pieniedzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zostaw opinię o Hol-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Anuszewski - Pruszków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hol-Mar Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Marcin Anuszewski