counter
1 1 38 5 1
Magda Nowy wpis

@tomex rozumiem ze ty tam pracowałeś tak? Czym się zajmowałeś

Tomex Nowy wpis

Nie polecam wystrzegajcie się tego warsztatu (usunięte przez administratora) lekceważący stosunek do klienta wiedza i naprawa poniżej zera Za to doskonale umieją liczyć kasę ale najpierw trzeba uczciwie na nią zapracować ani ojciec anie syn nie są uczciwi (usunięte przez administratora)

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 58 dni.

Czy w Jacek Poloszyk Auto-Pol są paczki/bony świąteczne?

Mariusz Nowy wpis

@Luka to super ale jednak to forum pracownicze, a nie opinie klientów. Warto o tym pamiętać

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Luka

Bardzo dobra wydajność! Rozrusznik, akumulator samochodowy, alternator i sprzęgło zostały naprawione w sposób ekonomiczny, ku mojej pełnej satysfakcji. Pracownik Paweł jest bardzo przyjazny i udzielił nam szczegółowych porad. Świetna obsługa klienta! Jeśli komunikacja ulegnie dalszej poprawie, oceniam ją na 5 gwiazdek. Problem powstał, ponieważ mieszkam w Niemczech, a moja firma ubezpieczeniowa musiała tłumaczyć wszystko z polskiego na niemiecki i z niemieckiego na polski. Doprowadziło to do opóźnień i nieporozumień. Ostatecznie jednak liczy się obsługa i cena. Jestem bardzo zadowolony z obu. :)

Tak3Nie
Użytkownicy czekają na odpowiedź 159 dni.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Jacek Poloszyk Auto-Pol?

UWAGA

Uwaga!!! Ponawiam prośbę o kontakt ze mną w sprawie oszustw dokonywanych przez ten "warsztat samochodowy?. Wszystkie osoby poszkodowane i oszukane, które do mnie jeszcze nie napisały proszę o kontakt. Wiele osób pokrzywdzonych i oszukanych już do mnie napisało a jest ich nie mało.

Tak13Nie

Malisk
@UWAGA

Ja jestem oszukana przez tą firmę masakra naprawili auto 2 tygodnie i nie tak jak powinni a wykasowali jak za zboże (usunięte przez administratora) i partacze

Malisk
Nazwa działu: Marketing

Nie polecam tego warsztatu auto powypadkowe przy ogledzinach była inna cena a jak zabrali i przysłali kosztorys to za głowę się można chwycić przeciagaja z naprawą auto nie naprawione do końca tak jak powinno być nie polecam tego warsztatu szukajcie prywatnie ludzie ostrzegam (usunięte przez administratora) i naciagacze

Bolek

Ja osobiście polecam firmę Auto Pół miałem naprawianie auto powypadkowe i jestem bardzo zadowolony ???? Polecam!!

Tak2Nie1
@Bolek

Ile Cię namawiał na napisanie pozytywnej opinii !!!??

Justyna

Czytam te opinie i nie wierzę...?-? Ja osobiście polecam z czystym sumieniem -- zepsuło mi się auto (do wymiany świece, przewody i kopułka) w przeddzień planowanego powrotu z dziećmi, mnóstwem bagaży i psem do domu, do Kotliny Kłodzkiej. Pan był bardzo życzliwy, sprawa została załatwiona skutecznie i natychmiast, zostawiono mi samochód zastępczy bym mogła odebrać mój z warsztatu (jeszcze tego samego dnia). Koszt naprawy - przyzwoity, wszyscy mili i uprzejmi. Byłam pewna, że zejdzie dużo dłużej, wrócę po samochód taksówką i będę musiała kombinować z przedłużeniem pobytu. Tak że jak dla mnie-- na tyle super, że zostawiłam jeszcze opinię na google. Pozdrawiam :)

@Justyna

(usunięte przez administratora)ile ci dali za napisanie tego pozytywnwgo komentarza!!!!!??

Oszukana

Drugą najgorsza rzeczą razraz po wypadku jest skorzystanie z usług tego partacza i oszusta!! Mam nadzieję że kiedyś dopadnie go sprawiedliwość ! A wam wszystkim którzy chcą skorzystać z jego usług każe jak najdalej uciekać !!! I to nie jest żart !!!!

Leszek

Niepokojące są te informacje. Interesowała mnie praca w firmie ale teraz?

Anonim

Nie polecam absolutnie nikomu !!! Właśnie przegrali w sądzie sprawę ciągnącą się trzy lata o złe naprawienie auta powypadkowego ,ktore w rzeczywistosci stwarzalo zagrożenie . Terminowość ,uczciwość ,rzetelność itp to dla nich pojęcia obce. A przed nimi kolejne sprawy związane z oszustwem...do usłyszenia

Tak6Nie
Woma-dach

(usunięte przez administratora) naciagacz i oszust terminowość to dla niego obce pojecie Ostrzegam przed warsztatem Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zamknac warsztat

Tak6Nie

Womadach
@Woma-dach

Ukradł dokumenty z pojazdu umowę kupna oraz kartę pojazdu Uważać na partacza

@Womadach

Proszę o kontakt na emaila

Adam

Smutne opinie piszecie, o ile są w pełni uzasadnione to rynek sam wyeliminuje taką firmę.

@Adam

Smutne a jakże prawdziwe !!! to tylko wiemy my poszkodowani, a piszemy to po by poniósł zasłużoną karę za (usunięte przez administratora)klientów

Witold
@Adam

Wiecie może, czy firma obecnie normalnie funkcjonuje? Czy w związku z informacjami, które zawarliście w swoich komentarzach, zostały przez Was poczynione kroki, aby wyjaśnić całą sytuację? Proszę, abyście napisali, jak to dokładnie wygląda. Będę wdzięczny za rzetelne informacje na ten temat.

Sylwka123

Nie polecam tego warsztatu nikomu,absolutnie!!!!! Od czasu wypadku i oddania auta im do naprawy minęło 14 miesięcy a ja nadal nie otrzymalam auta swego, mimo że ubezpieczalnia wypłaciła odszkodowanie 20 dni po zgłoszeniu. Właściciel dziecinnie się tłumaczy wichłaczy ,kreci. Ciągle tłumaczy że za tydzień auto oddaje,że juz sklada i od ponad roku jeszcze nie złożył. Za to ja już złożyłam sprawę gdzie trzeba. Poszkodowani mogą się zgłaszać sylwia.dudkowska76@gmail.com

Tak12Nie
UWAGA

Uwaga!!! Właściciele warsztatu samochodowego są oszustami i krętaczami jakiego świat jeszcze nie widział . Ja swoją sprawę skierowałem na Policję i nie popuszczę im muszą ponieść zasłużoną kare za oszukiwanie ludzi. Proszę wszystkich oszukanych przez tych ludzi się ze mną skontaktować!!!

Tak8Nie

PROSZĘ KOLEJNYCH OSZUKANYCH O KONTAKT POD eltompoz@o2.pl

Sylwia123

Chce się z panem skontaktować ale nie ma danych sylwia.dudkowska76@gmail.com

Renault

Jeśli myślicie że zle opinie sa wymyślone to na pewno nie. Nie znam większego oszusta i przede wszystkim "paproka". Samochody od niego wyjeżdżają w gorszym stanie niż były po wypadku a jeśli już Bóg was opuści lub będziecie mieć chwilowe zaćmienie umysłu pięknym gadaniem tego "rzeźbiarza" to spiszcie sobie przed robotą umowę co ma dokładnie zrobić i ile za to weźmie.

@Renault

Proszę o kontakt ze mną

naiwny

Zastanawiające,dlaczego nie zostanie przerwana działalność tego niby warsztatu.Facet uprawia proceder od lat i......nic.Nas też oszukał.

@naiwny

Proszę o kontakt ze mną !

@naiwny

Proszę o kontakt na email sylwia.dudkowska76 @gmail.com

TakNie

Posiadacie jakieś informacje dotyczące Auto-Pol Blacharstwo Pojazdowe Jacek Poloszyk? Dajcie znać, jak aktualnie przedstawiają się warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Czy pracodawca zapewnia jakieś pozapłacowe benefity?

Rafał

Dobry fachowiec, uczciwy, konkretny, wykazujący ludzie zrozumienie, polecam :)

Tak1Nie1
Robert

Nie korzystać, bo oszukują. Nie odbierają ode mnie w ogole telefonów. Czekam na pismo poświadczające o sprzedaży resztek mojego powypadkowego samochodu i nie chcą przysłać. Okradają nas z należących się nam pieniędzy. Doradzi ktoś co robić ? Skontaktować się z adwokatem?

Tak9Nie1

@Robert

Proszę o kontakt w tej sprawie sylwia.dudkowska76@gmail.com

mmm

serdecznie proszę osoby pokrzywdzone o kontakt na meil 333mateusz@wp.pl . Po konsultacji z adwokatem uświadomiono mi że sprawy karne które nie są podparte dodatkowymi świadkami często podają a nie chce żeby przestępczy proceder firmy autopol [usunięte przez moderatora] nadal trwał.

czaja76
@mmm

Firma auto-pol również próbuje mnie okraść. O szczegółach napiszę wkrótce.

Tak3Nie1

hehe

hehe jaka marna prowokacja. Jak ktoś chce się nauczyć oszukiwać ludzi i zamiast napraw robić prowizorki i różne kombinacje to tak.

TakNie1

Zostaw opinię o Jacek Poloszyk Auto-Pol - Stęszew

Chcę opublikować:

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

1/5 Na podstawie 1 ocen.
  • Zobacz wywiad