Auto-Pol Blacharstwo Pojazdowe Jacek Poloszyk

Stęszew

Opinie o Auto-Pol Blacharstwo Pojazdowe Jacek Poloszyk

Renault

Jeśli myślicie że zle opinie sa wymyślone to na pewno nie. Nie znam większego oszusta i przede wszystkim "paproka". Samochody od niego wyjeżdżają w gorszym stanie niż były po wypadku a jeśli już Bóg was opuści lub będziecie mieć chwilowe zaćmienie umysłu pięknym gadaniem tego "rzeźbiarza" to spiszcie sobie przed robotą umowę co ma dokładnie zrobić i ile za to weźmie.

Rafał

Dobry fachowiec, uczciwy, konkretny, wykazujący ludzie zrozumienie, polecam :)

Robert

Nie korzystać, bo oszukują. Nie odbierają ode mnie w ogole telefonów. Czekam na pismo poświadczające o sprzedaży resztek mojego powypadkowego samochodu i nie chcą przysłać. Okradają nas z należących się nam pieniędzy. Doradzi ktoś co robić ? Skontaktować się z adwokatem?

mmm

serdecznie proszę osoby pokrzywdzone o kontakt na meil 333mateusz@wp.pl . Po konsultacji z adwokatem uświadomiono mi że sprawy karne które nie są podparte dodatkowymi świadkami często podają a nie chce żeby przestępczy proceder firmy autopol [usunięte przez moderatora] nadal trwał.

czaja76
@mmm 12.07.2013 10:38

Firma auto-pol również próbuje mnie okraść. O szczegółach napiszę wkrótce.

hehe

hehe jaka marna prowokacja. Jak ktoś chce się nauczyć oszukiwać ludzi i zamiast napraw robić prowizorki i różne kombinacje to tak.

Zostaw opinię o Auto-Pol Blacharstwo Pojazdowe Jacek Poloszyk - Stęszew

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Auto-Pol Blacharstwo Pojazdowe Jacek Poloszyk