Akra II Firma Usługowo-Handlowa Małgorzata Wróbel

Bielsko-biała

Opinie o Akra II Firma Usługowo-Handlowa Małgorzata Wróbel

mordownia

praca kilka miesiecy bez umowy, zarobki na poziomie 1000zł, traktowanie przedmiotowe pracownika, przymus zapłaty za każdą usterkę w samochodzie służbowym, mimo że pracodawca obiecywał pokrywać takie koszty. Czas pracy bez normy, ogólnie 24h pod telefonem, jak szefunio zadzwoni, musisz jechać do wypadku. NIGDY WIĘCEJ

Jajo
@mordownia 09.04.2015 13:23

Głupoty piszesz kolego. Pracowałem 2 lata jako kier. kat C i nie mam żadnych zastrzeżeń. Zarobki nie 1000zł tylko blisko 4000zł + premie. Auta sprawne i za nic nigdy nie musiałem płacić. Umowę dostałem od ręki. Praca owszem w systemie 24h ale zpomniałeś dodać, że 24h pracy (dostępności pod telefonem), a później 24h fajrantu. Podobnie jak w straży pożarnej. A jeśli chodzi o telefony od szefa... to szefem jest kobieta więc "szefunio" nie dzwoni.

andi

Dobrze się pracowało. Kasa też niezła.

Zostaw opinię o Akra II Firma Usługowo-Handlowa Małgorzata Wróbel - Bielsko-biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Akra II Firma Usługowo-Handlowa Małgorzata Wróbel