Ab Assistance Krzysztof Młotkowski

Płock

Ab Assistance Krzysztof Młotkowski

Opinie o Ab Assistance Krzysztof Młotkowski

Elżbieta

W dniu 13 lutego 2018 r. złapałam gumę w okolicy ul. 11-go Listopada w Płocku. Zakłady samochodowe, w tym wymiana opon ul. 11 Listopada, odmówiły mi pomocy. Zadzwoniłam do AB Assistance i w ciągu 30 minut przyjechał przemiły Pan i szybko wymienił koło w moim fordzie. Chciałam tą drogą serdecznie podziękować, tym bardziej, że nawet Pomoc Drogowa obiecała mi swoją "pomoc" za 3-4 godziny od zgłoszenia. Gratuluję Państwu świetnej firmy i polecam płocczanom wasze usługi. Wdzięczna właścicielka forda focusa.

Zostaw opinię o Ab Assistance Krzysztof Młotkowski - Płock

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ab Assistance Krzysztof Młotkowski