Marimex Auto S.C.

Opinie o Marimex Auto S.C.

ajak

Pracowałem tam i szef na odchodne UKRADŁ mi 800 złotych z wypłaty bez żadnego gadania! Ludzie nie idźcie tam, nie polecam! Szef to cham nie z tej ziemi.

Lak

Pracowałem tam kilka lat temu szef oszust.

deflef

Firma beznadziejna, szef nie należy do uczciwy, chaos i naciąganie klientów a jak coś nie tak to winni są pracownicy.

Bart

W tej firmie zarabiałem najwięcej .....chętnie bym tam wrócił .

deflef
@Bart 21.07.2015 08:08
W tej firmie zarabiałem najwięcej .....chętnie bym tam wrócił .

chyba koledze pomyliły się firmy, Marimex S.C. na Klobuckiej w Warszawie to warsztat blacharski.

Gregory

Ja pracowałem jako zbrojarz w Marimexie ale nie mam takich przykrych wspomnień jak wy ! Szef może i wymagający , w szkle i marmurach się nie pracowało, ale kasa była na czas i atmosfera kozacka.Musiałem odejść ze względów osobistych(przeprowadzka do innego miasta) ale mi tam się nieźle pracowało.

Adam

Byłem na rozmowie na mechanika, pokazał mi sprzęt wulkanizacja już zniszczona, dwa podnośniki, jeden wózek na dwóch mechaników, podłoga z cegłówki ha ha. Zapytałem o ubranie- własne. I mówi jak wyrobie 15 tyś robocizny dostanę 2,5 tyś. 1600 brutto a resztę pod stołem. Szkoda czasu i taki warsztat blacharski z mechaniką powinienem być o wiele lepiej wyposażony i utrzymane stanowiska i maszyny w czystości. Maszyna do geometrii albo do klimatyzacji. Na rozmowie byłem jakiś czas temu parę miesięcy temu i dziś widziałem nowe ich ogłoszenie i postanowiłem napisać. Ze warunki jakie pokazuje są słabe i można znaleźć lepszą pracę

Artek

Przychylam się do opinii przedmówcy, faktycznie umawiasz się na kasę, a na umowie co innego, wypłata co innego jeszcze jakieś potrącenia, urlopu nie weźmiesz bo po tych potrąceniach to jeszcze dokładasz do firmy, a przecież wypoczynek wg przepisów się należy. Ale co tam przepisy w tej firmie to wszystko wolno szefowi, a jak zaczniesz coś mówić o przepisach czy kodeksie to jesteś do "odstrzału". Ludzie gdzie tak wolno z ludzi robić niewolników???? Przecież tą firmą powinien zająć się PIP czy BHP....

Max

Całą robotę robią wspaniali ludzie, a ten ich "szef" jeszcze okrada ich z należnego wynagrodzenia. Nie zatrudniajcie się tam, nie dajcie się omamić nic nie wartym słowom "szefa", on ma ludzi za nic.

Zostaw opinię o Marimex Auto S.C. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Marimex Auto S.C.