Opinie o Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Mechanicy samochodowi
Mechanicy samochodowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko w Warszawa

W. Nowy wpis

Szkoda robiona z ac malowanie błotnika po odebraniu auta samochod umyty i posprzatany w srodku ale widac bylo nie unjejetne polerowanie czy jak to sie nazywa poniewaz komus chyba maszyna sie osunela za bardzo w bok i mam spolerowane dodatkowo drzwi w 1/3 czesci. Myslalem zawsze ze poleruje sie jeden element a nie zachacza o kolejny przez co widać roznice koloru szkoda ze nie zobaczyłem tego na miejscu bo samochod odbieralem jak bylo juz ciemno Opinia zostala wystawiona z poziomu laptopa syna

Paweł Nowy wpis

Pracowałem na stanowisku Blacharza, dostałem nowe narzędzia, jak coś mi brakowało to szef zamawiał. Pensja zawsze na czas, dużo pracy i można dobrze zarobić, Wyjechałem za granice, ale jeśli wrócę do chciałbym do tej firmy.

shuhrat Nowy wpis

Szkoda nr: 115-1265619 Po zgłoszeniu szkody lakierniczej, która została naprawiona z zadowalającym efektem, zauważyłem uszkodzenia recznego hamulca oraz czujników tylnej części pojazdu. Natychmiast poinformowałem personel warsztatu o tych problemach, jednak niestety moje uwagi zostały zignorowane, a odpowiedzialność za uszkodzenia nie została przyjęta przez warsztat.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Leszno
Dawid

Pracowałem tam ponad rok, ogólnie byłem zadowolony. Z szefem dało się porozmawiać i jeśli ktoś chciał pracować to i dało się zarobić. Gdybym wrócił do Warszawy, chętnie wróciłbym do pracy.

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko?

Darkal

Umawiałem się ze starym na 4000 netto po dwóch tyg. Dostałem 1200 zatrudniony byłem jako pomocnik blacharza zrobiono że mnie samodzielnego brak narzędzi prosiłem cały tydzień przyniosłem swoje , jeden migomat na trzy osoby cały dzień stracony zanim dostałem części podruby nic nie pasuje , czekasz po dwa dni na graty , prosisz się pół dnia o robotę do lotu z takim warsztatem , właściciela nic nie obchodzi bo w czwartek wyjeżdża a wtorek wraca ze swojego ośrodka z pod Koszalina.

Biały12/13

Jakiś czas temu zatrudniłem się w Marimex na stanowisko lakiernika. Pani Daria na rozmowie opowiadała mi jakie to gigantyczne pieniądze można tam zarabiać, że mam pewne 1000zł podstawy oraz procent od roboty. Po jakimś czasie chłopaki którzy ze mną pracowali powiedzieli że nikt z nich nigdy nie był na procencie od roboty tylko od roboczo godziny. I w końcu przyszedł 10 i wypłata, gdy poszedłem odebrać swoją pierwszą i ostatnią wypłatę. Okazało się że nie ma żadnego procentu do tego 1000zł podstawy zaczął się w magiczny sposób kurczyć. Gdy poprosiłem o wgląd w zlecenia aut które robiłem dostałem moją kartkę na której wpisywałem swoje zrobione auta i nic po za tym. A gdy powiedziałem że chce zobaczyć zlecenia na te wszystkie samochody z wpisanymi cenami usłyszałem że póki co nie mam takiej możliwości i gdy będę miał założony profil będę mógł to zobaczyć. Marimex to jedno z najgorszych miejsc pracy w jakich miałem okazję pracować szef potwierdza to mówiąc do lakiernika że pomocnik to jego pachołek który ma tańczyć jak on zagra i nie ma prawa nawet gęby otworzyć. Nie spotkałem się jeszcze z zakładem lakierniczym w którym lakiernik z trudem zarabia 4500zł a w marimex tak jest. Nie polecam z całego serca.

Arkadiusz

Bardzo dobra obsługa, szybkie załatwienie dokumentacji ze wsparciem serwisu, szybka naprawa, blacharka igła. Dziekuję i z czystym sumieniem polecam!

Darek

Firma wypracowała sobie dobre opinie a zadowolony klient tylko to potwierdza .

Agnieszka

Jestem bardzo zadowolona, naprawili moje autko bardzo szybko, do tego niedrogo. Nie zdzierają pieniędzy jak inni. Do tego miła i kompetentna obsługa. Polecam serdecznie.

deflef

Firma beznadziejna, szef nie należy do uczciwy, chaos i naciąganie klientów a jak coś nie tak to winni są pracownicy.

Bart

W tej firmie zarabiałem najwięcej .....chętnie bym tam wrócił .

deflef
@Bart

chyba koledze pomyliły się firmy, Marimex S.C. na Klobuckiej w Warszawie to warsztat blacharski.

Gregory

Ja pracowałem jako zbrojarz w Marimexie ale nie mam takich przykrych wspomnień jak wy ! Szef może i wymagający , w szkle i marmurach się nie pracowało, ale kasa była na czas i atmosfera kozacka.Musiałem odejść ze względów osobistych(przeprowadzka do innego miasta) ale mi tam się nieźle pracowało.

Byłem na rozmowie na mechanika, pokazał mi sprzęt wulkanizacja już zniszczona, dwa podnośniki, jeden wózek na dwóch mechaników, podłoga z cegłówki ha ha. Zapytałem o ubranie- własne. I mówi jak wyrobie 15 tyś robocizny dostanę 2,5 tyś. 1600 brutto a resztę pod stołem. Szkoda czasu i taki warsztat blacharski z mechaniką powinienem być o wiele lepiej wyposażony i utrzymane stanowiska i maszyny w czystości. Maszyna do geometrii albo do klimatyzacji. Na rozmowie byłem jakiś czas temu parę miesięcy temu i dziś widziałem nowe ich ogłoszenie i postanowiłem napisać. Ze warunki jakie pokazuje są słabe i można znaleźć lepszą pracę

Artek

Przychylam się do opinii przedmówcy, faktycznie umawiasz się na kasę, a na umowie co innego, wypłata co innego jeszcze jakieś potrącenia, urlopu nie weźmiesz bo po tych potrąceniach to jeszcze dokładasz do firmy, a przecież wypoczynek wg przepisów się należy. Ale co tam przepisy w tej firmie to wszystko wolno szefowi, a jak zaczniesz coś mówić o przepisach czy kodeksie to jesteś do "odstrzału". Ludzie gdzie tak wolno z ludzi robić niewolników???? Przecież tą firmą powinien zająć się PIP czy BHP....

Max

Całą robotę robią wspaniali ludzie, a ten ich "szef" jeszcze okrada ich z należnego wynagrodzenia. Nie zatrudniajcie się tam, nie dajcie się omamić nic nie wartym słowom "szefa", on ma ludzi za nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko - Warszawa

• Jak się pracuje w Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko?

Zobacz opinie na temat firmy Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko?

Marimex-Auto S.C.Marek Głombicki Wojciech Nowotko
1.8/5 Na podstawie 4 ocen.
  • Kłobucka 13
    02-699 Warszawa