Euro-Trans Van Rental Auto Wynajem Tadeusz Padzikowski

Dobrzewino

Opinie o Euro-Trans Van Rental Auto Wynajem Tadeusz Padzikowski

kik82

Dokładnie tak jak pisze poprzedniczka! p.Tadeusz to mówiąc potocznie taki sam ściemniacz i naciągacz jak to lubi mówić o ubezpieczycielach. żałuje , że weszłam z nim we "współpracę" , zapewniał, że się na tym zna, że od 15 lat sobie "zęby na tym zjadł" a swojego asa tj. "uchwałę sądu najwyższego" można włożyć między bajki, najzwyklejszy KŁAMACA, i jedno jest pewne, nie chce nikomu pomóc,a tylko swoją kieszeń napchać. więc najlepiej nic od niego nie brać, nie wypożyczać!!!! on tylko na tym zarobi a was samych z tym wszystkim zostawi i żeby odzyskać swoje pięniądze niestety trzeba iść na drogę sądową, a to jest bardzo czasochłonne i kasochłonne również. ODRADZAM ODRADZAM I JESZCZE RAZ ODRADZAM!!

Ada

Zdecydowanie odradzam wypożyczanie czego kolwiek od pana Tadeusza , bajkopisarz i naciągacz !!! . - zawyżone stawki o prawie 100% ( różnice będziecie pokrywać z własnej kieszeni) ; - celowa zmiana klasy wypożyczanego auta ; - itp. Zdecydowanie odradzam

Zostaw opinię o Euro-Trans Van Rental Auto Wynajem Tadeusz Padzikowski - Dobrzewino

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Euro-Trans Van Rental Auto Wynajem Tadeusz Padzikowski