Moto-Mind S.C.

Rudniki

Opinie o Moto-Mind S.C.

anty moto

To bardzo dobrze .Widocznie sprawa karna ,przed Sądem Pracy ,kontrole Pip.Pomogły naprowadzić właściciela firmy na właściwy tor.Jezeli tych dóchopini nie pisali klakierzy to jestem dumny ze moje wysiłki nie spełzły na niczym .Pozdr AM

Pantom

Ja też jestem zadowolony, pracuję już od jakiegoś czasu i nigdy nie było problemu ani z wynagrodzeniem, ani z dietą. A wiadomo, jeśli się komuś nie chce pracować, to zawsze będzie niezadowolony...

Buldog

ja bylem zadowolony z tej firmy. Płacone tak jak ustalone wiec moge polecić wszystkim. Fajny klimat w firmie.

Anty moto

Kolejna kontrole PiP w panskiej małej firmie trwały cztery dni tj 19 12 2014 r oraz 13,20 i 21 01 2015r.Napracował się pan inspektor oj napracował naprawdę ciężko sie napracował ...A tak na marginesie przy zmianie strony firmy "skasował "się panu komentarz z wypożyczalni gdzie wynajmował pan sprzęt grzewczy na galerię (usunięte przez administratora)w Lublinie .Zapomniał Pan czy to jakiś wirus skasował ten komentarz.?Na szczęście znam adres tej firmy .'

Anty moto

I jeszcze jedna opinia Zaznaczam że jest to cytat"Jeśli chodzi o pracę to nie polecam ,banda złodzieji i wykorzystywaczy .Wymuszają prace po 12-14 godzin ....itd ".Zapewne wnioskujac po ustaleniach PiP i tej wypowiedzi właściciele tej firmy jeszcze swojego miejsca na świecie nie znalezli..

Anty moto

Przypomnę jeszcze Panu wpisz "Giełdy Wierzytelności "Firma Motomicd Dług do sprzedaży (lub kupienie przez nabywce)oczywiście panskiej firmy to 15386,66zł Warto było?

Anty moto

Te bzdury to ustaliił inspektor PiP w Opolu zn sprawy 111 95-5317-ko44-Ws01/14A Pan panie właścicielu przeciez je otrzymał.Więc Inspektor PiP pisze bzdury?(i to podczas dwóch kontroli??Czy maże Pan nie wie co pisze Poczytaj pan jeszcze opinię jak pan "płaci"podwykonawcom!@

anty moto

Firma nie respektuje zadnych praw pracowniczych ,Brak srodków czystości wypłaty diet terminowych wynagrodzeń, za nadgodziny ,dodatku nocnego znormalizowanego czasu pracy ,brak pieniędzy na badania wstępne dla pracowników fikcyjne stanowiska pracy ,Nie stać nawet na mydło za 1 zł

wz
@anty moto 30.11.2014 17:08

i takie własnie bzdury pisze ktoś kto nie potrafi znaleźć miejsca na świecie !!

Zostaw opinię o Moto-Mind S.C. - Rudniki

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Moto-Mind S.C.