Opinie o Marianna Zacha Moto Mind w Rudniki

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Marianna Zacha Moto Mind. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Marianna Zacha Moto Mind na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Marianna Zacha Moto Mind w Rudniki

Jak dużo osób pracuje w Marianna Zacha Moto Mind?

Były Nowy wpis

Chyba ile pracowało !!!!!! Bo wszyscy mądrzy odchodzą z daleka od tego czegoś.

Mariusz Nowy wpis
@Były

Z jakiego powodu aż taka rotacja? Chodzi o atmosferę, bo ktoś o tym wspominał. Jak jest w wypłatami? Nie są na tyle dobre żeby zatrzymać pracowników? Bo wiem z doświadczenia aż jak jest dobra kasa to każdy trzyma się stołka.

Były Nowy wpis
@Mariusz

Idź i się dowiedz jak nie szkoda ci czasu, na pewno pożałujesz :-) Totalne (usunięte przez administratora) w każdej kwestii.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Marianna Zacha Moto Mind? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Waldemar

Dzień dobry, w zależności od stanowiska na jakie pracownik aplikuje. Proszę o bezpośredni kontakt z biurem. pozdrawiam. Waldemar Zacha

Waldemar Zacha

witam. jak to w życiu bywa, opinie negatywne, subiektywne, pisze się łatwo. Nasi pracownicy to w większości osoby pracujące od wielu lat. Osoby piszące o kontrolach sprawach sądowych i innych, jak się okazało po fakcie zwolnienia to specjaliści w dziedzinie wykorzystywania pracodawcy. Wszystkie należne wynagrodzenia wypłacane są terminowo. Firma MOTOMIND S.C. ma się dobrze. obecnie zatrudniamy 25-pracowników. Chętnie zatrudnimy wykwalifikowanych pracowników (spawacz, malarz proszkowy, magazynier, ślusarz, pracownik biurowy. pozdrawiam Waszystkich aktywnych opiniodawców; Waldemar Zacha

am
@Waldemar Zacha

Dzieki za super opinie(wyjasnienie)>Fakt zwolnienia to par 55 /1 /1 Kp /-Udowodniony sądownie)Rzekome w"wykorzystyweanie "biednego pracodawcy "to równiez zaległe naleznosci zatwierdzone wyrokiem Sądu.Jezeli nalezności wypłaca pan terminowo -to co egzekwował od pana komornik w 2017 r i Zus w 2018 r?.Jak si okazuje równiez PIp A jask sprawa karna W SR Olesno? nakładał na pana kary.Jak widać z pana wypowiedzi NIE MAS PAN SZACUNKU NAWET DO PRAWOMOCNYCH WYROKÓW SĄDU (a co dopiero do innych .W tym konkretnych przypadku próbował Panm wykorzystać INWALIDĘ Z UMIARKOWANYM STOPNIEM NIEPEŁNOSPRAWNOŚCI .Czekam na koleje pieniądze z kolejnej sprawy Sądowej -Zegnam .AM

@Waldemar Zacha

Jak w życiu bywa odchodzą nawet pracownicy biurowi. Ciekawe czemu zapewne dla tego że nie chcą siedzieć w tym bałaganie. Właściciel tylko uwielbia pracowników którzy kapują a w szczególności jednego , tylko że ten pan R. Niech ma odwagę powiedzieć jak on sam oczernia szefostwo za plecami i nie tylko. Powodzenia z takimi fałszywymi pracownikami.

Waldemar Zacha

Dziękujemy za opinię anonimie. Życzymy dużo miłości i szczęścia życiu, niestety tylko jednym. Waldemar Zacha

Roman Słowik

Szanowny Pan "Anonim" to zapewne były pracownik firmy. Może to zgorzkniały pan "P" który został zwolniony. Wysuwając oskarżenia warto się przedstawić z imienia i nazwiska? Jest coś takiego jak odpowiedzialność karna za zniesławienie. nawiasem mówiąc jak komuś chce się pracować to firma wcale nie jest do niego taka zła. A i zarobić można nieżle.

obs
@Roman Słowik

I jest cos takiego jak dane osobowe byłych pracowników .-które nalezy chronić (a nie ujawniać) .Jest równiez coś takiego jak prawomocne wyroki sądowe które nalezy respektować .zarobić niezleto ile za ile godzin pracy ?Od jakiej kwoty składkaZUs ?itp -to przxeiez wsą równiez warunki pracy i płacy .PozdrJakoś p się nie przedstawiła .

Piotrek
@Roman Słowik

Uderz w stół, a nożyce się odezwą Tak z tej lektury wyciągam wniosek. Pamiętajmy że w każdej historii jest ziarenko prawdy

Rafał

Co to znaczy, że właściciel uwielbia pracowników którzy kapują"? Jeśli w firmie dochodzi do jakichś nieprawidłowości, to chyba dobrze że kierownictwo jest informowane?

Piotrek
@Rafał

Tak dobrze że szefostwo wie. Tylko że powinna być solidarność a nie dziadostwo że za plecami inaczej gadać a co do czego dochodzi to też inaczej. Każdy ma swoje sumienie ale jak się niema to ciężko się przyznać do stanu faktycznego. Ja twierdzę tak , kiedy potrafisz mówić źle za plecami i oczerniać kogoś to bądź odważny się przyznać do tego.

Jak jest z pakietem medycznym w Marianna Zacha Moto Mind? Można dołączyć rodzinę?

Waldemar Zacha

Dla naszych pracowników jesteśmy uczestnikiem ubezpieczenia grupowego obejmującego członków rodziny.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Marianna Zacha Moto Mind? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Przeważnie jest tak, że na forum zaglądają ludzie którzy musza firme oczernić a jak jest dobrze to nie chce się a szkoda

Nikt nie jest święty ale opinie i opisywanie złych rzeczy to każdy potrafi napisać ale to co dobre nikt. Żeby każdy miał odwagę wypowiedzieć się w cztery oczy ale przeważnie jest tak że w oczy to słodzić (usunięte przez administratora) lizać a za plecami jacy to wszyscy są źli i obrabiać (usunięte przez administratora) A ładnie takich ludzi sporo jest.

A. M

Firma nagle zaczęła spełniać wymogi BHP wobec pracowników ciekawe czemu. Ale za to nadal nie jest rzetelna wobec płatności za wykonane usługi wobec niej. Już nigdy nic dla tej firmy nie wykonam. Z tego co wiem to nie tylko ja. Nawet nie mają odwagi obierać tel tylko wysługują się żeby tel odbierali pracownicy.

@A. M

Panie Adamie Morawiak z Praszki nie ma Pan żadnych podstaw do wypisywania jakichkolwiek opinii o mojej firmie. został Pan zwolniony 5lat temu ! Kolejne wpisy zmuszony będą skierować do odpowiedniej instytucji.

Stefan

Mam mieszane uczucia po lekturze opinii. W internecie trudno znaleźć opinie o pracy.

Elżbieta

Szukam informacji o firmie Moto-Mind. Może obecny pracownik firmy mógłby dodać solidną opinię o tym pracodawcy? Jakie warunki zatrudnienia proponuje firma i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Informacje od kogoś kto tam pracuje byłyby bezcenne dla osób, które rozważają aplikację do firmy. Zainteresowani odwiedzający ten wątek potrzebują jakichś konkretów dotyczących zatrudnienia.

@Elżbieta

wielu obecnych pracowników ma trudnosci z jezykiem polskim to ukraincy i inne narody .na dobrego pracownika z p[olski firmy racvzej nie stać

@Elżbieta

Odradzam pracy w tej firamie wypłata na raty. Pracownicy z zagranicy robią coś źle idzie na Polaków.

Mariusz
@Anonim

Zaleganie z wynagrodzeniem to bardzo uciążliwa sprawa dla pracownika. Czy płatność w częściach jest spowodowaną trudną sytuacją firmy i problemami z płynnością finansową? Jaka jest obecna kondycja firmy i czy rekrutuje pracowników? Napisz kilka słów na ten temat.

Listonosz
@anonymous

Widzę, że siejesz zamęt, co mają wspólnego indywidualne umiejętności językowe pracownika do warunków pracy jakie oferuje pracodawca?

_ja
@anonymous

Myślę, że większość z nas zdaje sobie sprawę, że "ukraińcy i inne narody" nie pracują w Polsce za mniejszą stawkę, niż Polacy. I nie jest to kwestia tego, że pracodawcę stać, bądź nie, na pracownika polskiego. Są oni zatrudnieni legalnie, odprowadzane są od nich składki tak samo, jak w przypadku polskich pracowników.

Awizo
@Elżbieta

Warunki pracy bez zastrzeżeń. Co do zarobków, to wiadomo że każdy hy chciał jak najwięcej zarabiać

PORAŻKA ! W grudniu 2017 złożyliśmy zamówienie na wykonanie znakowania poziomego na parkingu. Ciągłe przestawianie terminów przez motomind zakończyło się informacją w CZERWCU 2018 - od Pani Marzeny P, że nie są jednak w stanie wykonać zlecenia. Ponad pół roku zwodzenia i wystawili nas w trakcie sezonu. WYBITNIE NIE POLECAM TEJ FIRMY ! TOTALNY BRAK PROFESJONALIZMU !

Franek

Czy możecie napisać jak się pracuje? Dlaczego od dawna nikt nie pisze?

@Franek

Sprawdz osobiście !W kazdym razie po 3 i pól rocznym procesie sądowym w uzyskałem od tego "pracodawcy znaczne odszkodowanie min za łamanie praw pracowniczych .Poxzdr .Z tego co obecnie wierm z firmy zwalniają sie następni pracownicy np MKi,K SZ

anty moto

To bardzo dobrze .Widocznie sprawa karna ,przed Sądem Pracy ,kontrole Pip.Pomogły naprowadzić właściciela firmy na właściwy tor.Jezeli tych dóchopini nie pisali klakierzy to jestem dumny ze moje wysiłki nie spełzły na niczym .Pozdr AM

Pantom

Ja też jestem zadowolony, pracuję już od jakiegoś czasu i nigdy nie było problemu ani z wynagrodzeniem, ani z dietą. A wiadomo, jeśli się komuś nie chce pracować, to zawsze będzie niezadowolony...

Buldog

ja bylem zadowolony z tej firmy. Płacone tak jak ustalone wiec moge polecić wszystkim. Fajny klimat w firmie.

Anty moto

Kolejna kontrole PiP w panskiej małej firmie trwały cztery dni tj 19 12 2014 r oraz 13,20 i 21 01 2015r.Napracował się pan inspektor oj napracował naprawdę ciężko sie napracował ...A tak na marginesie przy zmianie strony firmy "skasował "się panu komentarz z wypożyczalni gdzie wynajmował pan sprzęt grzewczy na galerię (usunięte przez administratora)w Lublinie .Zapomniał Pan czy to jakiś wirus skasował ten komentarz.?Na szczęście znam adres tej firmy .'

Anty moto

I jeszcze jedna opinia Zaznaczam że jest to cytat"Jeśli chodzi o pracę to nie polecam ,banda złodzieji i wykorzystywaczy .Wymuszają prace po 12-14 godzin ....itd ".Zapewne wnioskujac po ustaleniach PiP i tej wypowiedzi właściciele tej firmy jeszcze swojego miejsca na świecie nie znalezli..

Anty moto

Przypomnę jeszcze Panu wpisz "Giełdy Wierzytelności "Firma Motomicd Dług do sprzedaży (lub kupienie przez nabywce)oczywiście panskiej firmy to 15386,66zł Warto było?

Anty moto

Te bzdury to ustaliił inspektor PiP w Opolu zn sprawy 111 95-5317-ko44-Ws01/14A Pan panie właścicielu przeciez je otrzymał.Więc Inspektor PiP pisze bzdury?(i to podczas dwóch kontroli??Czy maże Pan nie wie co pisze Poczytaj pan jeszcze opinię jak pan "płaci"podwykonawcom!@

anty moto

Firma nie respektuje zadnych praw pracowniczych ,Brak srodków czystości wypłaty diet terminowych wynagrodzeń, za nadgodziny ,dodatku nocnego znormalizowanego czasu pracy ,brak pieniędzy na badania wstępne dla pracowników fikcyjne stanowiska pracy ,Nie stać nawet na mydło za 1 zł

wz
@anty moto

i takie własnie bzdury pisze ktoś kto nie potrafi znaleźć miejsca na świecie !!

Zostaw merytoryczną opinię o Marianna Zacha Moto Mind - Rudniki

Marianna Zacha Moto Mind